10 priežasčių, kodėl verta išeiti iš komforto zonos - Braingym

Kiekvienas iš mūsų nors kartą esame pasiekę tą tašką, kai aplink viskas pasidaro patogu, miela ir šilta. Lyg būtume įsitaisę jaukiausioje pasaulio lovoje ir niekur iš jos nereikėtų judėti. Bet ar tikrai buvimas savo susikurtoje komforto zonoje yra tai, kas geriausia mums? Juk stovintis vanduo po truputį pradeda pūti, o ir tas pats patogumas vieną dieną tampa tiesiog nuobodus. Jeigu manote, kad to nepakanka, jog pajudėtumėte pirmyn, pateikiame 10 priežasčių, kodėl verta žengti už savo komforto zonos ribų.

 

Kodėl verta išeiti iš komforto zonos?

 

  1. Jūs pradėsite greičiau tobulėti. Plečiant savo komforto zonos ribas, jūs plečiate ir savo galimybes. To rezultatas – greitesnis tobulėjimas visuose gyvenimo aspektuose.
  2. Atrasite naujų iššūkių išsikėlimo džiaugsmą. Vis dar manote, kad iššūkiai – tai tik nereikalingas stresas ir prarastas laisvalaikis? Palikę komforto zoną, jūs pakeisite savo nuomonę, nes tapsite produktyvesni, o užsibrėžtus tikslus pasieksite daug greičiau.
  3. Suprasite, kad dauguma jūsų baimių nėra racionalios. Nebeatsisakysite naujos veiklos tik dėl to, kad jums atrodo, jog bus „baisu“ ar „nejauku“. Nerimo, baimės jausmus pakeis naujos veiklos džiaugsmas bei išaugęs pasitikėjimas savimi.
  4. Nusivylimą dėl to, ko nepadarėte, pakeis malonus jaudulys dėl naujų patirčių. O kas nenori į savo gyvenimą įnešti daugiau pozityvių emocijų?
  5. Pradėsite kitaip žiūrėti į savo buvusį „aš“. Asmenybės pokyčiai neatsiranda per naktį, tačiau jūs tikrai pamatysite, kaip laikui bėgant keičiasi jūsų pomėgiai, įpročiai, svajonės ir galimybės jas įgyvendinti.
  6. Geriau suprasite savo silpnąsias bei stipriąsias puses. Išėjimo iš komforto zonos kelionė bus pilna įvairių patirčių, tačiau tai tik padės jums dar geriau pažinti save.
  7. Pradėsite labiau pasitikėti savimi. Drąsiai žengdami pirmyn, jūs pamatysite, kiek daug galite nuveikti ne tik savo, bet ir kitų labui. Ir pradėsite labiau pasitikėti tiek savimi, tiek savo sugebėjimais.
  8. Atrasite naujų dalykų, kurie jums teiks džiaugsmą. Ir tai nereiškia, kad pamiršite viską, ką mėgote anksčiau! Tiesiog, plečiantis komforto zonai, plėsis ir jūsų norai bei pomėgiai.
  9. Suprasite, jog tam, kad pasiektumėte sėkmę, jūs turite jaustis nepatogiai. Jau minėjome, kad komforto zonoje viskas sustoja. Augimas prasideda tą akimirką, kai nusprendžiate ją palikti ir pasitikti laukiančią nežinomybę. Ir normalu, kad susidursite su įvairiais iššūkiais, tačiau, juos įveikę, pajusite, kaip tobulėjate, o jūsų baimės – traukiasi.
  10. Tapsite įkvėpimu kitiems. Matydami jūsų pavyzdį, kiti užsikrės jūsų energija bei ryžtu imtis naujų dalykų.

 

Nuo ko pradėti? Pirmuoju žingsniu gali tapti kognityvinių įgūdžių treniruotės

 

Palikti komforto zoną gali būti iš tiesų sunku. Ypač, kai nesulaukiame palaikymo iš aplinkos, arba esame taip prisijaukinę savo kasdienius įpročius, kad kažką keisti paprasčiausiai nėra nei noro, nei jėgų. O kartais nutinka ir taip, kad pokyčiams kelią užkerta nusilpę kognityviniai įgūdžiai (dėmesys, logika ir sprendimų priėmimas, informacijos apdorojimo greitis, vaizdinės ir girdimosios informacijos apdorojimas, ilgalaikė ir trumpalaikė atmintis). Ką daryti tokiu atveju? Pirmasis žingsnis – atlikti kognityvinių įgūdžių testą. Taip jūs sužinosite, kur slypi problema ir kaip ją reikėtų spręsti. Antrasis žingsnis – pradėti lankyti kognityvinių įgūdžių treniruotes „Braingym“ centruose Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje. Čia jūs ne tik paliksite savo komforto zoną, bet ir geriau pažinsite savo stipriąsias bei silpnąsias puses, atrasite priežastis, kodėl vieni ar kiti dalykai jums būdavo per sunkūs, pajausite, kaip greitai augama, kai visi 7 pagrindiniai kognityviniai įgūdžiai veikia puikiai. Šios treniruotės yra tinkamos tiek vaikams, tiek suaugusiems. O būtent DABAR yra puikiausias metas naujovėms bei asmeniniam augimui.

 

Sužinokite daugiau: www.braingym.lt 

 

Facebook Comments