5 patarimai, padėsiantys jūsų vaikui pasiekti geresnių rezultatų mokykloje - Braingym

Tėvai dažnai susimąsto, kaip galėtų padėti savo vaikams lengviau ir efektyviau įsidėmėti informaciją bei pasiekti gerų rezultatų mokykloje. Šiame straipsnyje rasite penkis patarimus, kuriuos verta įsidėmėti norint padėti savo vaikui efektyviau mokytis:

  1. Pasidomėkite namų darbais. Net jei jūsų vaikas teigia, jog padarė namų darbus, turėtumėte kuo dažniau atkreipti į tai dėmesį ir retkarčiais peržvelgti namie atliekamas užduotis.

 

  1. Paverskite mokymasi linksmu užsiėmimu. Niekam nepaslaptis, jog paprastai vaikai nemėgsta namų darbų. Tėvų pareiga palaikyti ir pastūmėti šiose situacijose dar labiau sustiprėja. Stenkitės namų darbus paversti kuo malonesniu užsiėmimu kaskart paskatindami ar palaikydami mažiesiems kompaniją. Taip pat, labai svarbu susitarti, ką veiksite kai namų darbai bus baigti – suplanuokite pasivaikščiojimą ar vakarienės gaminimą kartu.

 

  1. Užsibrėžkite tikslus. Skirkite laiko ir padėkite savo vaikui nusistatyti realistiškus bei konkrečius tikslus, kuriuos būtina periodiškai patikrinti. Didelius tikslus pravartu padalinti į mažesnius, tokiu būdu net ir smulkesni pasiekimai verčia jaustis geriau ir judėti pirmyn.

 

  1. Pasidomėkite, kaip vaikas jaučiasi emociškai. Kartais tai, jog vaikas jaučiasi nelaimingas ar nepripažintas ryškiai atsispindi pažymiuose. Suprastėjus pažymiams pasidomėkite, ar vaikui netenka patirti patyčių, ar jis jaučiasi pilnavertė socialinio rato dalis. Ši priežastis turi daug didesnę įtaką, nei galvoja daugelis suaugusiųjų.

 

  1. Pasinaudokite intelekto lavinimo centro Brain Gym programa. Brain Gym programa ne tik padeda jūsų vaikui lengviau įsisavinti informaciją, tačiau taip pat ugdo pasitikėjimą savimi, kuris lemia emocinę būseną. Brain Gym treneriai taip pat gali padėti jūsų mažajam užsibrėžti ambicingus mokymosi tikslus ir kryptingai jų siekti.

 

Facebook Comments

Leave a Reply