Brain Gym centras - Braingym

Vienas paslaptingiausių ir daugiausiai atsakomybių turintis žmogaus organas yra smegenys. Ar kada pagalvojote, kokį sudėtingą darbą jos atlieka? Pats paprasčiausias pavyzdys – jūs sėdite ant kėdės, skaitote šį tekstą, kvėpuojate ir galbūt dar mąstote, jog vakarienei reikėtų pasigaminti salotų, nes per pietus valgėte nuodėmingai skanios picos. Ir visus šiuos dalykus galite atlikti vienu metu, nes jums padeda smegenys. O ar kada nors pagalvojote, jog ir joms kartais reikia pagalbos? Tiksliau, tikslingo mokymo bei treniruočių, jog galėtų atskleisti visą savo potencialą.

Štai čia yra ta akimirka, kai realybėje paspausčiau jums ranką ir prisistatyčiau – sveiki, aš Ingrida Klassen, BrainGym centro Lietuvoje įkūrėja, sąmoningo mokymosi ir mokymo propaguotoja bei keturių nuostabių vaikų mama.

Gyvenime daugybę dalykų atsinešame iš šeimos. Kartais yra geri įpročiai, kartais – blogi. Tačiau niekas nepaneigs fakto, jog mūsų tėvai padėjo mums formuotis kaip asmenybėms. Mūsų šeimoje (be įprastų vaikams būtinų išmokti dalykų) yra diegiamas labai svarbus supratimas, kad šiame pasaulyje yra labai svarbu investuoti į save. Ar tai būtų naujo įgūdžio suformavimas, ar pamokų, kurios lavintų tave kaip asmenybę ar profesionalą, lankymas, ar kūrybiškumo ugdymas, ar, galiausiai, turiningos knygos skaitymas. Kiekvienas naujas dalykas padeda tobulėti mums patiems ir tuo pačiu įgyti dalykų, kuriuos galėtume duoti kitiems.

Ši filosofija pastūmėjo mane atverti BrainGym mokymo centro duris. Tai yra vieta, kurioje mes padedame vaikams išmokti mokytis, ugdyti savo žinių troškimą ir tapti geresniais. Mūsų mokymo centre ir didžiausi užsispyrėliai bei nenuoramos pradeda atrasti žinių teikiamą džiaugsmą, o jų išsiblaškymą pakeičia koncentracija ir dėmesys.

Mūsų mokymai paremti neuroplastiškumu – smegenų savybe nuolat atsinaujinti, kurti ir perkurti neuronų veiklą bei jungtis. Kiekvienas gali išmokyti savo smegenis ne tik įveikti mūsų turimus trūkumus, bet ir atrasti naujų būdų, kaip panaudoti visas joje slypinčias galias. Juk net pasaulio genijai turėjo mokytis, kad jų talentas neliktų tik talentu. O nuoširdus darbas ir pastangos, patikėkite, tikrai atneša nuostabą keliančius rezultatus!

Mano gyvenimo tikslas ir misija – padėti kurti protingesnį, sąmoningesnį ir rūpestingesnį pasaulį. O toks pokytis prasideda pamažu… Įsivaizduokite, kokia galia slypi rankose, kurios moko mūsų vaikus! Ir tik padedami jiems atrasti geriausius mokytojus, investuodami į jų potencialą, augindami geresnį pasaulį norinčius kurti asmenis, mes susikursime kitokią – šviesesnę ir atviresnę žmogiškai šilumai ateitį.

 

Facebook Comments

Leave a Reply