Švenčiame „Braingym“ Klaipėda gimtadienį ir turime dovanų jums! - Braingym

Lygiai prieš keturis metus Klaipėdoje buvo įkurtas kognityvinių įgūdžių lavinimo centras „Braingym“. Norime pasidalinti su jumis mūsų džiaugsmu ir padovanoti 40 € nuolaidą kognityvinių įgūdžių testui. Užsiregistruoti galite paskambinę telefonu +370 (625) 45 125 arba parašę į brain@braingym.lt. Atkreipkite dėmesį, kad gimtadienio akcija galioja tik Klaipėdoje ir iki balandžio 30 d.

Kognityvinių įgūdžių testas – kas tai?

Šis testas padeda nustatyti protinius gebėjimus, intelektines savybes, pagrindinių mokymuisi svarbių įgūdžių būklę, yra naudingas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Atliekant testą išmatuojama darbinė bei ilgalaikė atmintis, girdimosios bei regimosios informacijos apdorojimas, loginis mąstymas ir samprotavimas. Žinant šią informaciją, galima treniruoti silpnąsias sritis, stiprinti trūkstamus gebėjimus, įveikti kylančius sunkumus mokykloje, darbe ar kasdieniame gyvenime.

Ko reikia, norint atlikti šį testą?

Kognityvinių įgūdžių testui atlikti nereikia jokio specialaus išankstinio pasirengimo, be to, testavimas netrunka ilgai ir nesukelia įtampos. Jį galite atlikti nuotoliniu būdu. Atėjus testo laikui, įsikurkite ramioje vietoje, turėkite kompiuterį, ausines ir stiklinę vandens.

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Turite klausimų ar norėtumėte pasikonsultuoti su mumis? Užsiregistruokite į nemokamą nuotolinę konsultaciją.

Facebook Comments