Padėkite savo vaikui įveikti mokymosi sunkumus! Mes padedame mokytis greičiau, lengviau bei didiname mokinių savarankiškumą!

Mokslo metai atneša iššūkių ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams. Jei vaikas turi mokymosi sunkumų – jam sunku susikaupti, atsiminti, sunkiau sekasi skaityti ar rašyti, mokslams reikia skirti papildomo laiko. Deja, daugelis tėvų yra per daug užsiėmę, kad kasdien būtų šalia jo.
Pastebėję, kad vaikai turi mokymosi sunkumų, neturėtume į tai numoti ranka – juk galime padėti!

Kaip padėti vaikui įveikti sunkumus
mokykloje?

Tam, kad būtų įsisavinama mokymosi informacija, reikalingi kognityviniai įgūdžiai. Jei jie išvystyti, vaikai sugeba susikaupti, greitai mokosi, įsimena, ką skaito, supranta, apie ką kalba mokytojas, arba perpranta pratimo sąlygas. Šie įgūdžiai turi įtakos ir tam, per kiek laiko vaikas geba atlikti tam tikras užduotis.
Jei vienas ar keli kognityviniai įgūdžiai nėra iki galo išugdyti, vaikui mokykloje sekasi prasčiau nei bendraamžiams. Toks mokinys dažnai gauna prastesnius pažymius bei neturi motyvacijos mokytis. Tam tikrais atvejais tai gali sukelti ir norą maištauti.

 

Norint padėti vaikui įveikti sunkumus mokykloje, reikia stiprinti jo kognityvinius įgūdžius. Tai padaryti galima tinkamai parinkus pratimus, kuriuos vaikas turėtų atlikti prižiūrint kvalifikuotam treneriui. „Braingym“ parenkame tinkamas programas ir paskiriame individualias trenituotes, kad vaikai, patiriantys mokymosi sunkumų, galėtų pasivyti savo bendraamžius. Tačiau ši programa pravarti ir tiems, kuriems mokykloje sekasi gana gerai – tokiu atveju mokymai atveria daugiau galimybių.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Efektyvumas,
pagrįstas rezultatais

„BrainRx“ programos dalyvių pažanga rodo, kad metodika gerina visus kognityvinius įgūdžius. Treniruočių metu ženkliai pagerinama trumpalaikė ir ilgalaikė atmintis, koncentracija, loginis mąstymas bei regimosios ir girdimosios informacijos suvokimas.

Geriau
už korepetitorių

Jūsų vaikui sunku suspėti su klasės draugais? „BrainGym“ siūlo intensyvią treniruočių programą, kurios metu ugdomi pagrindiniai mąstymo ir informacijos apdorojimo įgūdžiai. Ilgainiui vaikas išmoksta mokytis savarankiškai.

Individualios treniruotės

Kiekvienas mūsų programos dalyvis yra unikalus. Atsižvelgdami į jo poreikius ir tikslus, siūlome individualias treniruotes. Jūsų vaiką treniruos kvalifikuotas asmeninis treneris, kuris padės susidoroti su didžiausiais iššūkiais.

Ilgalaikiai įgūdžiai

Tyrimo duomenimis, 98 % tiriamųjų išlaiko tokius pat rezultatus, kokius pasiekė prieš metus vos užbaigę programą. Tai rodo ilgalaikę „BrainGym“ mokymo programos naudą.

Sužinokite, kokius atsiliepimus palieka programos dalyvių tėvai

Svarbu: „BrainGym“ nėra mokykla ir mūsų treniruotės skiriasi nuo įprastų pamokų. Mes nepadedame įsisavinti konkrečios medžiagos, bet ugdome įvairius įgūdžius: koncentraciją, atmintį, informacijos įsisavinimą. Juos įvaldęs, vaikas išlavina skaitymo ir rašymo gebėjimus bei lengviau įsimena. Taip pat jam būna lengviau susitelkti į užduotis ir priimti sprendimus. Rezultatas: vaikas tampa savarankiškesnis ir mokykloje, ir kasdieniame gyvenime.

NELAUKITE IKI PASKUTINĖS AKIMIRKOS

Gaukite daugiau informacijos konsultacijos metu. Norėdami užsiregistruoti, užpildykite kontaktinę formą. Atminkite, kad vietų skaičius programoje yra ribotas – mokinius priimame pagal paraiškų teikimo datą.
Padėkite savo vaikui atskleisti jo intelektinį potencialą!