ATGAL Į MOKYKLĄ
PASIRUOŠUS!

„BrainGym“ dėmesio, atminties, logikos ir kitų kognityvinių įgūdžių treniruotės paruoš grįžimui į mokyklą!

KAS MES?

„BrainGym“ – vienintelis Baltijos šalyse sertifikuotas mokymo centras, veikiantis pagal „BrainRx“ treniruočių programą. „BrainRx“ programą 1985 m. JAV sukūrė daktaras Kenas Gibsonas, o nuo sūkurimo ji visame pasaulyje sėkmingai padėjo daugiau nei 100 000 klientų.

 

Prieš padėdami vaikui, atliekame Gibson testą, padedantį įvertinti kognityvinius įgūdžius ir sudaryti veiksmingą mokymosi programą.

KODĖL VERTA?

Mokslu paremtas
sprendimas

Per programos taikymo laikotarpį atlikta gausybė mokslinių tyrimų, rodančių, kad programa veikia ir padeda vaikams reikšmingai pagerinti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį, logikos ir samprotavimo įgūdžius bei informacijos apdorojimo greitį.

Geriau nei
korepetitorius

Korepetitorius gali padėti vaikui pasivyti klasės draugus, bet jei vaikas patiria sunkumų mokantis, tai – trumpalaikis sprendimas. Intensyvios „BrainGym“ treniruotės padeda lavinti pagrindinius vaiko mąstymo gebėjimus ir informacijos įsisavinimą.

Asmeninės
treniruotės

Kiekvienas vaikas – unikalus, todėl su kiekvienu vaiku „BrainGym“ treneriai dirba individualiai. Tai padeda užtikrinti, kad vaikas gaus nedalomą dėmesį ir rūpestį, o jo poreikiai bus pilnai patenkinti.

Ilgalaikė
nauda

Praėjus metams po treniruočių programos net 98 proc. tiriamųjų rezultatai išlieka pagerėję nepakitę. Tuo remiantis galime teigti, kad „BrainGym“ treniruočių nauda – ilgalaikė.

PRADĖKITE RUOŠTIS
MOKSLO METAMS
JAU ŠIANDIEN!

Artėjant mokslo metų pradžiai vaiką svarbu aprūpinti ne tik nauju penalu rašikliams ir sąsiuviniais užrašams. „BrainGym“ treniruotės padės lavinti dėmesį, atmintį, logiką, informacijos įsisavinimą ir kitus kognityvinius įgūdžius.