PROTĄ
GALIMA
LAVINTI!

Kognityvinių treniruočių
testui dabar – 40% nuolaida!

KAS MES?

„BrainGym“ – vienintelis Baltijos šalyse sertifikuotas mokymo centras, veikiantis pagal „BrainRx“ treniruočių programą. „BrainRx“ programą 1985 m. JAV sukūrė daktaras Kenas Gibsonas, o nuo sūkurimo ji visame pasaulyje sėkmingai padėjo daugiau nei 100 000 klientų.

 

Prieš padėdami jūsų vaikui ar jums patiems, atliekame Gibson testą, padedantį įvertinti kognityvinius įgūdžius ir sudaryti veiksmingą mokymosi programą.

KODĖL VERTA?

Mokslu paremtas
sprendimas

Per programos taikymo laikotarpį atlikta gausybė mokslinių tyrimų, rodančių, kad programa veikia ir padeda vaikams reikšmingai pagerinti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį, logikos ir samprotavimo įgūdžius bei informacijos apdorojimo greitį.

Geriau nei
korepetitorius

Korepetitorius gali padėti vaikui pasivyti klasės draugus, bet jei vaikas patiria sunkumų mokantis, tai – trumpalaikis sprendimas. Intensyvios „BrainGym“ treniruotės padeda lavinti pagrindinius vaiko mąstymo gebėjimus ir informacijos įsisavinimą.

Asmeninės
treniruotės

Kiekvienas vaikas – unikalus, todėl su kiekvienu vaiku „BrainGym“ treneriai dirba individualiai. Tai padeda užtikrinti, kad vaikas gaus nedalomą dėmesį ir rūpestį, o jo poreikiai bus pilnai patenkinti.

Ilgalaikė
nauda

Praėjus metams po treniruočių programos net 98 proc. tiriamųjų rezultatai išlieka pagerėję nepakitę. Tuo remiantis galime teigti, kad „BrainGym“ treniruočių nauda – ilgalaikė.

RIBOTĄ LAIKĄ –
40% NUOLAIDA!

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją Lietuvoje, „BrainGym“ treniruotes tęsiame nuotoliniu būdu, o ribotą laiką siūlome net 40 proc. nuolaidą kognityvinių įgūdžių testui atlikti!

Atlikus šį testą, sudarysime asmeninę kognityvinių treniruočių programą.