Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

„BrainRx“ programa tai – individualios ir intensyvios treniruotės, kurias sudaro smagūs, skirtingų lygių bei modifikacijų pratimai

Individualios treniruotės su treneriu pagal individualiai pritaikomą programą.
“BrainRx” metodas yra pagrįstas moksliniais tyrimais ir padėjo pasiekti teigiamų rezultatų jau daugiau nei 100 000 žmonių visame pasaulyje.
Treniruočių programa pakelia kognityvinių įgūdžių lygį vidutiniškai 15–20 procentinių balų.

„BrainRx“ metodas

Mūsų centruose taikomas „BrainRx“ metodas – vienas efektyviausių visame pasaulyje. „BrainRx“ remiasi vienu svarbiausių intelekto „Cattell–Horn–Carroll“ tyrimu, tvirtinančiu, jog mąstymą sudaro 7 pagrindiniai kognityviniai įgūdžiai: dėmesys, informacijos apdorojimo greitis, darbinė atmintis, ilgalaikė atmintis, logika bei sprendimai, girdimosios informacijos apdorojimas bei vaizdinės informacijos apdorojimas. 1985 metais šį metodą JAV sukūrė dr. Ken Gibson.

Kognityvinių įgūdžių lavinimo centre „Braingym“ treniruočių metu yra lavinami ir stiprinami šie gebėjimai:

Dėmesys

Tai įgūdis, leidžiantis tam tikrą laiko tarpą susitelkti į konkrečią užduotį.

Informacijos apdorojimo greitis

Tai įgūdis, kuris parodo, kaip greitai smegenys priima ir supranta gaunamą informaciją.

Ilgalaikė atmintis

Tai įgūdis reikalingas išsaugoti ir kaupti informaciją, kad ją būtų galima pritaikyti ateityje.

Darbinė atmintis

Tai įgūdis, atsakingas tik už tam tikrą laikotarpį, reikalingą užduočiai atlikti.

Logika ir sprendimai

Tai  įgūdis, apimantis gebėjimą kritiškai mąstyti, analizuoti informaciją ir rasti sudėtingų problemų sprendimus.

Girdimosios informacijos apdorojimas

Tai įgūdis atsakingas už tai, kaip suprantama ir įsisavinama informacija gaunama garsu ir skaitant.

Vaizdinės informacijos apdorojimas

Tai įgūdis atsakingas už tai, kaip yra suprantama ir  įsisavinama informacija gaunama vaizdu ir gebėjimas išsikelti vaizdinius pasąmonėje (vizualizuoti).

Kam tinka "Braingym" treniruotės?

„Braingym“ centre atliekamas Gibson testas nustato dėmesio, darbinės atminties, ilgalaikės atminties, informacijos apdorojimo greičio, vaizdinės ir girdimosios informacijos apdorojimo bei logikos ir sprendimų įgūdžių lygį.

Siekiantiems geresnių akademinių rezultatų

Intensyvios smegenų lavinimo treniruotės stiprina informacijos įsisavinimo įgūdžius ir sukuria galimybes naujai informacijai įgyti bei įsiminti. Efektyvus kognityvinis lavinimas suteikia vaikams galimybę mokytis geriau, greičiau ir lengviau.

Turintiems raidos sutrikimų

ADHD/ADD, autizmo spektro ir kiti raidos bei intelekto sutrikimai labai dažnai vaikams sukelia sunkumų mokykloje bei iššūkių kasdieniame gyvenime. „BrainRx“ metodas palengvina šių bei kitų sutrikimų simptomus bei gerina gyvenimo kokybę.

Siekiantiems kokybiško intelekto lavinimo

Vaikų, kurie treniruojasi „Braingym“ centre, rezultatai rodo ne tik sustiprėjusius kognityvinius gebėjimus, bet ir padidėjusį IQ (rezultatai pakyla maždaug 15 standartinių balų). Akivaizdūs pokyčiai yra matomi atlikus Gibson kognityvinių įgūdžių testą prieš ir po treniruočių programos.

Kuo mes skiriamės nuo korepetitoriaus?

Korepetitorius vaikui pateikia informaciją, kuri nebuvo įsisavinta pamokų metu arba buvo pateikta nekokybiškai. Papildomos pamokos su korepetitoriumi yra veiksmingos tuomet, kai vaikas sugeba efektyviai įsisavinti informaciją. Jeigu yra sunku apdoroti informaciją arba susikaupti – informacijos kartojimas su korepetitoriumi nėra efektyvus problemos sprendimo būdas.

Kai sunkumus kelia pats mokymosi procesas, dažniausiai dėl to yra kalti nusilpę kognityviniai įgūdžiai. „BrainRx“ programa lavina gebėjimą įsisavinti informaciją ir spręsti užduotis, t.y. padeda vaikui savarankiškai gebėti efektyviai mokytis be papildomos pagalbos.

Programos veiksmingumas patvirtintas moksliniais tyrimais

„Braingym“ centruose taikoma „BrainRx“ metodika yra nuolat tobulinama nuo 1985 metų.
Visame pasaulyje jau daugiau nei 150 000 teigiamus rezultatus pasiekusių klientų, kurių dalis yra neurologinius sutrikimus patyrę žmonės.
„BrainRx“ metodas yra pagrįstas „Cattell-Horn-Carroll“ teorija, kuri yra viena svarbiausių mokslinių tyrimų teorijų intelekto srityje.
„BrainRx“ programa yra tikrinama pagal aukščiausių standartų mokslinę metodiką. Programos rezultatai yra įvertinti pagal „Woodcock – Johnson“ testą, kai yra lyginami smegenų veiklos procesai prieš ir po programos.

Naujienos

Naudinga informacija tėvams, norintiems sužinoti daugiau apie kognityvinių įgūdžių lavinimą

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...