Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Geriausia investicija į vaiko ateitį, užtikrinanti ilgalaikius rezultatus yra „Braingym“ treniruočių programa

Stiprūs kognityviniai įgūdžiai leidžia pasiekti geresnių akademinių pasiekimų.
Kognityvinių įgūdžių lavinimo treniruotės tinkamai paruošia vaiką mokyklai. Programos metu vaikas įgyja gebėjimą greitai, lengvai ir savarankiškai mokytis, priimti bei apdoroti informaciją. Taip užkertamas kelias galimiems mokymosi sunkumams ateityje.
Sustiprinus kognityvinius įgūdžius, vaikui kyla mažiau sunkumų mokykloje ir kitose srityse, atsiranda didesnis pasitikėjimas savimi.
Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Apie programą

„BrainRx“ programa efektyvi ir veiksminga, kadangi atlikus Gibson testą yra identifikuojamos sunkumų priežastys, silpnosios ir stipriosios gebėjimų sritys. Gauti rezultatai suteikia galimybę tikslingai pritaikyti individualių treniruočių programą ir lavinti silpnus kognityvinius įgūdžius.
„BrainRx“ programa yra intensyvi - treniruotės vyksta bent 3 kartus per savaitę. Tai leidžia pasiekti greitų ir ilgalaikių rezultatų vos per 3 – 6 mėnesius.
Treniruotės susideda iš sužaidybintų pratimų smegenims, todėl vaikai lengvai įsitraukia į užsiėmimus visos programos metu.
„BrainRx“ programos metu pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai.
BrainRx“ programos efektyvumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Tai vienas iš nuostabiausių dalykų, kuris atsitiko mums šiais metais. Prisipažinsiu, pradžioje žiūrėjau tai, kaip į avantiūrą, bet po ketvirtadalio treniruočių Braingym-e mokytojai dukrą mokykloje pradėjo girti, kad pastebi labai didelę pažangą tiek skaityme, tiek rašyme, labiau susikaupusi, atsiskleidė gabumai matematikai. Užbaigus treniruotes mano dukra tapo labiau pasitikinti savimi, susikoncentruoja ties atliekamu darbu ir nesvarbu, jog aplinkui daug pašalinių trikdžių, tačiau ji geba atlikti užduotis net ir tokioje aplinkoje, kas labai svarbu ir ypatingai pirmokams...Dabar dukra eilėraštį geba atmintinai išmokti pamokos metu, nes jos tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė atmintis žymiai patobulėjo, o rezultatai palyginus abu pusmečius skiriasi kaip žemė ir mėnulis, dabar ji tarp geriausių klasės mokinių. Nors pradžioje skeptiškai žiūrėjau į viską, tačiau dabar mano nuomonė absoliučiai kita, nes suprantu, kad tai didžiulė pagalba mūsų vaikams, ypatingai augantiems dabartinėje (elektroninėje) ir skubančioje visuomenėje. Braingym-o vadovams ir treneriams atskiras DĖKUI!!! Esate nuostabi komanda - dėmesinga, šilta, užjaučianti ir beprotiškai atsakinga. Nors treniruotės dukrai ir baigėsi, tačiau Jūsų kvietimai į žaidimų dienas jai kaip šventė.
Gitana Simkute
June 4, 2024
Nuoširdžiai dėkojame visai Brain gym komandai už kantrybę, rūpestį, begalinį atsidavimą savo veiklai ir mūsų vaikams ❤️ Labai džiaugiames Romano pasiekimais, kurie džiugina netik testo rezultate, bet ir kasdienybėje! Atskiras AČIŪ Dainorai- už tai, kad surado aukso viduriuką tarp disciplinos ir mieliausios treneres ever😄 ❤️ AČIŪ Rūtai- už nenusakomai šiltą atmosferą, už milijoną taip reikalingų palaikymo apkabinimų treniruojantis, ypač kai pritrūksta motivacijos ☺️❤️ AČIŪ Gintarei, kuri kiekvieną kartą pasitikdavo su plačiausia šypsena ir geriausia nuotaika- tikras Brain Gym veidas 😍❤️ AČIU Justinai, kuri, tikriausiai, pažadinta naktį galėtu taipat aiškiai ir tiksliai papasakoti apie visą kurso procesą, su kokiais sunkumais susiduria tevai bei vaikai ir kaip tiksliai juos įveikti! Tikra savo veiklos žinovė 😎❤️ Ir aisku, AČIŪ Brain Gym įkūrėjai Ingridai- už tai, kad tiksliai žino ką daro, suteikdama žmonėms galimybę tobulėti, už tai, kad daro tai su didžiule meile ir atsidavimu❤️❤️❤️ ir dar už daug daug visko..❤️
Mariam Panina
March 6, 2024
Laiko patikrintas metodas, profesionalų patirtis ir nuostabi komanda, kuri man padėjo visiškai kitom akim suvokt savo gebėjimus, stiprybes ir tas vietas, su kuriomis reikia dirbti (ir kaip reikia dirbti). Komanda skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir smagu matyti, kokie užsidegę ir laimingi vaikai dirba su treneriais. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ieškantiems sprendimų, kaip tobulinti savo įgūdžius ir įveikti mokymosi/darbinės veiklos sunkumus.
Rosita Jurevičienė
September 10, 2023

Apie mus

„Braingym“ centrai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – pirmieji ir vieninteliai centrai Baltijos šalyse, veikiantys pagal vieną efektyviausių smegenų lavinimo metodų pasaulyje „BrainRx“.

Šis metodas yra tinkamas visiems – vaikams ir suaugusiems. Stiprūs kognityviniai įgūdžiai vaikams padeda įveikti mokymosi, skaitymo, kitus sunkumus, o kartu augina pasitikėjimą savimi, gerina emocinę, psichologinę būseną. Suaugusiems svarbu stiprinti savo kognityvinius įgūdžius, jog galėtų prisitaikyti prie karjeros iššūkių, nuolat mokytis, priimti tinkamus sprendimus. Visa tai lemia geresnę gyvenimo kokybę ir didesnę asmeninę bei profesinę sėkmę.

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...