Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Gibson testas nustato kognityvinių įgūdžių lygį ir leidžia pažinti savo mąstymo procesą

Gibson testo rezultatai atskleidžia mokymosi sunkumų priežastis.
Gibson testo rezultatai leidžia pritaikyti tikslingai treniruočių programą pagal kiekvieno studento poreikius.
Gibson testas ir treniruočių programa skirti vaikams ir suaugusiems - visiems, kurie siekia pagerinti savo kognityvinius įgūdžius.

Gibson testas nustato patiriamų sunkumų priežastis


Gibson testas nustato, kurie kognityviniai įgūdžiai yra stiprūs, o kuriuos įgūdžius reikia lavinti. „BrainRx“ programa orientuota į 69 įgūdžius, kurie patenka į 7 pagrindines kognityvines smegenų sritis, lemiančias, kaip efektyviai apdorojama informacija, gebama atsiminti, mokytis, mąstyti, skaityti ir susikaupti. Gibson testas buvo sukurtas JAV dr. Ken Gibson tam, kad būtų galima tiksliai identifikuoti patiriamų sunkumų priežastis ir tikslingai bei efektyviai spręsti jas.

Gibson testas nustato kaip veikia 7 pagrindiniai kognityviniai įgūdžiai:

Dėmesys

Tai įgūdis, leidžiantis tam tikrą laiko tarpą susitelkti į konkrečią užduotį.

Informacijos apdorojimo greitis

Tai įgūdis, kuris parodo, kaip greitai smegenys priima ir supranta gaunamą informaciją.

Ilgalaikė atmintis

Tai įgūdis reikalingas išsaugoti ir kaupti informaciją, kad ją būtų galima pritaikyti ateityje.

Darbinė atmintis

Tai įgūdis, atsakingas tik už tam tikrą laikotarpį, reikalingą užduočiai atlikti.

Logika ir sprendimai

Tai  įgūdis, apimantis gebėjimą kritiškai mąstyti, analizuoti informaciją ir rasti sudėtingų problemų sprendimus.

Girdimosios informacijos apdorojimas

Tai įgūdis atsakingas už tai, kaip suprantama ir įsisavinama informacija gaunama garsu ir skaitant.

Vaizdinės informacijos apdorojimas

Tai įgūdis atsakingas už tai, kaip yra suprantama ir  įsisavinama informacija gaunama vaizdu ir gebėjimas išsikelti vaizdinius pasąmonėje (vizualizuoti).

Kodėl verta atlikti Gibson testą?

„Braingym“ centre atliekamas Gibson testas nustato dėmesio, darbinės atminties, ilgalaikės atminties, informacijos apdorojimo greičio, vaizdinės ir girdimosios informacijos apdorojimo bei logikos ir sprendimų įgūdžių lygį.
1.

Sužinosite, koks yra jūsų ar jūsų vaiko kognityvinių įgūdžių lygis.

2.

Suprasite sunkumų priežastis, kurios patiriamos akademinėje veikloje, darbe ir kitose srityse.

3.

Gausite išsamią ataskaitą apie 7 pagrindinius kognityvinius įgūdžius, kuria galėsite pasidalinti su pedagogais, mokyklų psichologais, pagalbiniais mokytojais ar terapeutais.

4.

Sužinosite, kokie mokymosi ar kiti sprendimo būdai yra efektyviausi jums ar jūsų vaikui.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Unikali vieta, kur dirba unikalūs žmonės. Ambicingi, bet empatiški, kantrūs, mokantys sukurti santykį su vaiku ir palaikyti discipliną bei siekti tikslo. Didelis ačiū trenerei Ievai - dukrai labai patiko. Ji truputį liūdi, nes norėtų dar, o mes džiaugiamės, nes testo rezultatai rodo, jog nebereikia 🤩.
Rimantas Stanevičius
July 17, 2024
Tai vienas iš nuostabiausių dalykų, kuris atsitiko mums šiais metais. Prisipažinsiu, pradžioje žiūrėjau tai, kaip į avantiūrą, bet po ketvirtadalio treniruočių Braingym-e mokytojai dukrą mokykloje pradėjo girti, kad pastebi labai didelę pažangą tiek skaityme, tiek rašyme, labiau susikaupusi, atsiskleidė gabumai matematikai. Užbaigus treniruotes mano dukra tapo labiau pasitikinti savimi, susikoncentruoja ties atliekamu darbu ir nesvarbu, jog aplinkui daug pašalinių trikdžių, tačiau ji geba atlikti užduotis net ir tokioje aplinkoje, kas labai svarbu ir ypatingai pirmokams...Dabar dukra eilėraštį geba atmintinai išmokti pamokos metu, nes jos tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė atmintis žymiai patobulėjo, o rezultatai palyginus abu pusmečius skiriasi kaip žemė ir mėnulis, dabar ji tarp geriausių klasės mokinių. Nors pradžioje skeptiškai žiūrėjau į viską, tačiau dabar mano nuomonė absoliučiai kita, nes suprantu, kad tai didžiulė pagalba mūsų vaikams, ypatingai augantiems dabartinėje (elektroninėje) ir skubančioje visuomenėje. Braingym-o vadovams ir treneriams atskiras DĖKUI!!! Esate nuostabi komanda - dėmesinga, šilta, užjaučianti ir beprotiškai atsakinga. Nors treniruotės dukrai ir baigėsi, tačiau Jūsų kvietimai į žaidimų dienas jai kaip šventė.
Gitana Simkute
June 4, 2024
Nuoširdžiai dėkojame visai Brain gym komandai už kantrybę, rūpestį, begalinį atsidavimą savo veiklai ir mūsų vaikams ❤️ Labai džiaugiames Romano pasiekimais, kurie džiugina netik testo rezultate, bet ir kasdienybėje! Atskiras AČIŪ Dainorai- už tai, kad surado aukso viduriuką tarp disciplinos ir mieliausios treneres ever😄 ❤️ AČIŪ Rūtai- už nenusakomai šiltą atmosferą, už milijoną taip reikalingų palaikymo apkabinimų treniruojantis, ypač kai pritrūksta motivacijos ☺️❤️ AČIŪ Gintarei, kuri kiekvieną kartą pasitikdavo su plačiausia šypsena ir geriausia nuotaika- tikras Brain Gym veidas 😍❤️ AČIU Justinai, kuri, tikriausiai, pažadinta naktį galėtu taipat aiškiai ir tiksliai papasakoti apie visą kurso procesą, su kokiais sunkumais susiduria tevai bei vaikai ir kaip tiksliai juos įveikti! Tikra savo veiklos žinovė 😎❤️ Ir aisku, AČIŪ Brain Gym įkūrėjai Ingridai- už tai, kad tiksliai žino ką daro, suteikdama žmonėms galimybę tobulėti, už tai, kad daro tai su didžiule meile ir atsidavimu❤️❤️❤️ ir dar už daug daug visko..❤️
Mariam Panina
March 6, 2024

Apie mus

„Braingym“ centrai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – pirmieji ir vieninteliai centrai Baltijos šalyse, veikiantys pagal vieną efektyviausių smegenų lavinimo metodų pasaulyje „BrainRx“.

Šis metodas yra tinkamas visiems – vaikams ir suaugusiems. Stiprūs kognityviniai įgūdžiai vaikams padeda įveikti mokymosi, skaitymo, kitus sunkumus, o kartu augina pasitikėjimą savimi, gerina emocinę, psichologinę būseną. Suaugusiems svarbu stiprinti savo kognityvinius įgūdžius, jog galėtų prisitaikyti prie karjeros iššūkių, nuolat mokytis, priimti tinkamus sprendimus. Visa tai lemia geresnę gyvenimo kokybę ir didesnę asmeninę bei profesinę sėkmę.
30,200+ happy customers

Registruokitės nemokamai konsultacijai

„BrainRx“ - tai tikslingai pagal poreikį pritaikyta individualių treniruočių programa.
Kognityvinių įgūdžių lavinimo treniruotės - tai geriausia investicija į vaiko ateitį. „BrainRx“ programa yra veiksminga ir efektyvi, o rezultatai ilgalaikiai.
Turint stiprius kognityvinius įgūdžius, mokymosi procesas tampa malonia veikla, o įgijus gebėjimą tinkamai įsisavinti informaciją ir matant, kad buvę sunkumai lengviau įveikiami, įgyjama daugiau pasitikėjimo savimi.
Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...