Vasaros programa su Braingym.

Profesionalus trenerių darbas ir nuoširdus palaikymas treniruočių metu padeda vaikams pasiekti norimų rezultatų ir didina pasitikėjimą savo gebėjimais bei skatina siekti didesnių tikslų

„Braingym“ yra pirmieji ir vieninteliai centrai Baltijos šalyse, veikiantys pagal vieną efektyviausių smegenų lavinimo metodų pasaulyje „BrainRx“.

„Mokymąsi vaikai turėtų vertinti kaip nuostabią gyvenimo dovaną, o ne sunkią pareigą.“

Albertas Einšteinas

Mūsų istorija

2016
2016 metais atidarytas pirmasis  „Braingym“ centras Vilniuje.
2017
Metais atidaryti „Braingym“ centrai Kaune ir Klaipėdoje.
2021
„Braingym“ centruose atlikta daugiau nei 2500 Gibson testų.
2023
„BrainRx“ programas baigė daugiau nei 800 studentų.

Susipažinkite su mūsų komanda

Ingrida Klassen
4 „Braingym“ centrų įkūrėja ir „BrainRx“ metodo atstovė Baltijos šalyse bei Lenkijoje
„Kiekvieno žmogaus gyvenime yra dvi svarbiausios dienos: pirma – kai jis gimė, ir antra, kai suprato, kodėl.“ Markas Tvenas

Mano pašaukimas akivaizdus ir aiškus: esu čia, kad padrąsinčiau, įtraukčiau ir palaikyčiau visus, kurie siekia išlaisvinti savo potencialą. „BrainRx“ metodas vaikams suteikia galimybę pakeisti juos supantį pasaulį ir visą švietimo sistemą. Jei suteiksime jiems tinkamas priemones pažinimo įgūdžiams ir potencialui plėtoti, jie sukurs geresnę mūsų visų ateitį. Vaikai bus pasiruošę siekti savo protinių, intelektinių ir kūrybinių gebėjimų viršūnių bei mokės įveikti XXI a. iššūkius, apie kuriuos mes dar nežinome.
Justina Inkrataitė
„Braingym“ direktorė, „BrainRx“ mokymų ir kokybės vadovė
Visada noriu tobulėti ir judėti į priekį, todėl gavusi pasiūlymą prisijungti prie „Braingym“ nedvejodama sutikau. Galimybė tobulėti pačiai, tuo pačiu padedant ir kitiems, tuo metu atrodė kaip iš pasakos. Stebint mūsų studentų rezultatus bei kiekvieną dieną vis geriau suprantant smegenų veiklos procesus, atsiranda didžiulis džiaugsmas už kiekvieną, net ir mažiausią mūsų studento pasiekimą. Mūsų klientai - lyg šeimos nariai, todėl mums skauda, kai jiems nesiseka, bet džiaugsmas dėl jų sėkmės yra penkis kartus stipresnis. Esu be galo dėkinga turėdama galimybę prisidėti prie kiekvieno mūsų studento tobulėjimo ir visada laukiu jų atvykstančių aplankyti.

Vilniaus komanda

Nikoletta Maria Klassen
„BrainRx“ trenerė
Gediminas Uža
Kokybės vadovas ir „BrainRx“ treneris
Gintarė Štuikytė
Admininstratorė ir „BrainRx“ trenerė
Karolina Keraitė
„BrainRx“ trenerė
Dainora Kizytė
„BrainRx“ trenerė
Rūta Ismailova
„BrainRx“ trenerė ir komunikacijos vadovė
Anastasija Dobrovolskytė
„BrainRx“ trenerė
Juliana Šaburova
„BrainRx“ trenerė
Ieva Grigalytė
„BrainRx“ trenerė
Simona Prižgintaitė
„BrainRx“ trenerė

Kauno komanda

Greta Kačanauskė
Kauno „Braingym" centro vadovė ir „BrainRx“ trenerė
Austėja Pranckūnaitė
„BrainRx“ trenerė

Klaipėdos komanda

Goda Paulauskienė
Klaipėdos „Braingym“ centro vadovė ir „BrainRx“ trenerė

Mūsų partneriai

Rima Baltakytė
„Braingym“ centrų finansų guru
Daniel Paškevič
IT vadovas

Apie „BrainRx“ įkūrėją

„BrainRx“ įkūrėjas Dr. Ken Gibson jaunystėje dėl disleksijos turėjęs skaitymo sunkumų, sukūrė unikalią metodiką ir taip įprasmino pagrindinį savo gyvenimo tikslą – padėti kitiems, kad mokymosi procesas būtų sklandus ir malonus.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Tai vienas iš nuostabiausių dalykų, kuris atsitiko mums šiais metais. Prisipažinsiu, pradžioje žiūrėjau tai, kaip į avantiūrą, bet po ketvirtadalio treniruočių Braingym-e mokytojai dukrą mokykloje pradėjo girti, kad pastebi labai didelę pažangą tiek skaityme, tiek rašyme, labiau susikaupusi, atsiskleidė gabumai matematikai. Užbaigus treniruotes mano dukra tapo labiau pasitikinti savimi, susikoncentruoja ties atliekamu darbu ir nesvarbu, jog aplinkui daug pašalinių trikdžių, tačiau ji geba atlikti užduotis net ir tokioje aplinkoje, kas labai svarbu ir ypatingai pirmokams...Dabar dukra eilėraštį geba atmintinai išmokti pamokos metu, nes jos tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė atmintis žymiai patobulėjo, o rezultatai palyginus abu pusmečius skiriasi kaip žemė ir mėnulis, dabar ji tarp geriausių klasės mokinių. Nors pradžioje skeptiškai žiūrėjau į viską, tačiau dabar mano nuomonė absoliučiai kita, nes suprantu, kad tai didžiulė pagalba mūsų vaikams, ypatingai augantiems dabartinėje (elektroninėje) ir skubančioje visuomenėje. Braingym-o vadovams ir treneriams atskiras DĖKUI!!! Esate nuostabi komanda - dėmesinga, šilta, užjaučianti ir beprotiškai atsakinga. Nors treniruotės dukrai ir baigėsi, tačiau Jūsų kvietimai į žaidimų dienas jai kaip šventė.
Gitana Simkute
June 4, 2024
Nuoširdžiai dėkojame visai Brain gym komandai už kantrybę, rūpestį, begalinį atsidavimą savo veiklai ir mūsų vaikams ❤️ Labai džiaugiames Romano pasiekimais, kurie džiugina netik testo rezultate, bet ir kasdienybėje! Atskiras AČIŪ Dainorai- už tai, kad surado aukso viduriuką tarp disciplinos ir mieliausios treneres ever😄 ❤️ AČIŪ Rūtai- už nenusakomai šiltą atmosferą, už milijoną taip reikalingų palaikymo apkabinimų treniruojantis, ypač kai pritrūksta motivacijos ☺️❤️ AČIŪ Gintarei, kuri kiekvieną kartą pasitikdavo su plačiausia šypsena ir geriausia nuotaika- tikras Brain Gym veidas 😍❤️ AČIU Justinai, kuri, tikriausiai, pažadinta naktį galėtu taipat aiškiai ir tiksliai papasakoti apie visą kurso procesą, su kokiais sunkumais susiduria tevai bei vaikai ir kaip tiksliai juos įveikti! Tikra savo veiklos žinovė 😎❤️ Ir aisku, AČIŪ Brain Gym įkūrėjai Ingridai- už tai, kad tiksliai žino ką daro, suteikdama žmonėms galimybę tobulėti, už tai, kad daro tai su didžiule meile ir atsidavimu❤️❤️❤️ ir dar už daug daug visko..❤️
Mariam Panina
March 6, 2024
Laiko patikrintas metodas, profesionalų patirtis ir nuostabi komanda, kuri man padėjo visiškai kitom akim suvokt savo gebėjimus, stiprybes ir tas vietas, su kuriomis reikia dirbti (ir kaip reikia dirbti). Komanda skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir smagu matyti, kokie užsidegę ir laimingi vaikai dirba su treneriais. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ieškantiems sprendimų, kaip tobulinti savo įgūdžius ir įveikti mokymosi/darbinės veiklos sunkumus.
Rosita Jurevičienė
September 10, 2023

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...