Vasaros programa su Braingym.

Profesionalus trenerių darbas ir nuoširdus palaikymas treniruočių metu padeda vaikams pasiekti norimų rezultatų ir didina pasitikėjimą savo gebėjimais bei skatina siekti didesnių tikslų

„Braingym“ yra pirmieji ir vieninteliai centrai Baltijos šalyse, veikiantys pagal vieną efektyviausių smegenų lavinimo metodų pasaulyje „BrainRx“.

„Mokymąsi vaikai turėtų vertinti kaip nuostabią gyvenimo dovaną, o ne sunkią pareigą.“

Albertas Einšteinas

Mūsų istorija

2016
2016 metais atidarytas pirmasis  „Braingym“ centras Vilniuje.
2017
Metais atidaryti „Braingym“ centrai Kaune ir Klaipėdoje.
2021
„Braingym“ centruose atlikta daugiau nei 2500 Gibson testų.
2023
„BrainRx“ programas baigė daugiau nei 800 studentų.

Susipažinkite su mūsų komanda

Ingrida Klassen
4 „Braingym“ centrų įkūrėja ir „BrainRx“ metodo atstovė Baltijos šalyse bei Lenkijoje
„Kiekvieno žmogaus gyvenime yra dvi svarbiausios dienos: pirma – kai jis gimė, ir antra, kai suprato, kodėl.“ Markas Tvenas

Mano pašaukimas akivaizdus ir aiškus: esu čia, kad padrąsinčiau, įtraukčiau ir palaikyčiau visus, kurie siekia išlaisvinti savo potencialą. „BrainRx“ metodas vaikams suteikia galimybę pakeisti juos supantį pasaulį ir visą švietimo sistemą. Jei suteiksime jiems tinkamas priemones pažinimo įgūdžiams ir potencialui plėtoti, jie sukurs geresnę mūsų visų ateitį. Vaikai bus pasiruošę siekti savo protinių, intelektinių ir kūrybinių gebėjimų viršūnių bei mokės įveikti XXI a. iššūkius, apie kuriuos mes dar nežinome.
Justina Inkrataitė
„Braingym“ direktorė, „BrainRx“ mokymų ir kokybės vadovė
Visada noriu tobulėti ir judėti į priekį, todėl gavusi pasiūlymą prisijungti prie „Braingym“ nedvejodama sutikau. Galimybė tobulėti pačiai, tuo pačiu padedant ir kitiems, tuo metu atrodė kaip iš pasakos. Stebint mūsų studentų rezultatus bei kiekvieną dieną vis geriau suprantant smegenų veiklos procesus, atsiranda didžiulis džiaugsmas už kiekvieną, net ir mažiausią mūsų studento pasiekimą. Mūsų klientai - lyg šeimos nariai, todėl mums skauda, kai jiems nesiseka, bet džiaugsmas dėl jų sėkmės yra penkis kartus stipresnis. Esu be galo dėkinga turėdama galimybę prisidėti prie kiekvieno mūsų studento tobulėjimo ir visada laukiu jų atvykstančių aplankyti.

Vilniaus komanda

Nikoletta Maria Klassen
„BrainRx“ trenerė
Gediminas Uža
Kokybės vadovas ir „BrainRx“ treneris
Gintarė Štuikytė
Admininstratorė ir „BrainRx“ trenerė
Karolina Keraitė
„BrainRx“ trenerė
Dainora Kizytė
„BrainRx“ trenerė
Rūta Ismailova
„BrainRx“ trenerė ir komunikacijos vadovė
Anastasija Dobrovolskytė
„BrainRx“ trenerė
Juliana Šaburova
„BrainRx“ trenerė
Ieva Grigalytė
„BrainRx“ trenerė
Simona Prižgintaitė
„BrainRx“ trenerė

Kauno komanda

Greta Kačanauskė
Kauno „Braingym" centro vadovė ir „BrainRx“ trenerė
Austėja Pranckūnaitė
„BrainRx“ trenerė

Klaipėdos komanda

Goda Paulauskienė
Klaipėdos „Braingym“ centro vadovė ir „BrainRx“ trenerė

Mūsų partneriai

Rima Baltakytė
„Braingym“ centrų finansų guru
Daniel Paškevič
IT vadovas

Apie „BrainRx“ įkūrėją

„BrainRx“ įkūrėjas Dr. Ken Gibson jaunystėje dėl disleksijos turėjęs skaitymo sunkumų, sukūrė unikalią metodiką ir taip įprasmino pagrindinį savo gyvenimo tikslą – padėti kitiems, kad mokymosi procesas būtų sklandus ir malonus.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Laiko patikrintas metodas, profesionalų patirtis ir nuostabi komanda, kuri man padėjo visiškai kitom akim suvokt savo gebėjimus, stiprybes ir tas vietas, su kuriomis reikia dirbti (ir kaip reikia dirbti). Komanda skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir smagu matyti, kokie užsidegę ir laimingi vaikai dirba su treneriais. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ieškantiems sprendimų, kaip tobulinti savo įgūdžius ir įveikti mokymosi/darbinės veiklos sunkumus.
Rosita Jurevičienė
September 10, 2023
Nusprendžiau atlikti vaikui Gibson testą prieš pirmąją klasę, kadangi nerimavau ir turėjom šiokių tokių nuogąstavimų. Vaiko kalba ir suvokimas atsiliko nuo bendraamžių. Konsultacijos metu gavom atsakymus į visus nuogąstavimus ir labai daug naudingos informacijos apie savo vaiką - kaip jis mąsto, kaip dirba jo smegenys, be to, žinom su kokiais sunkumais galim susidurti mokykloje ir kokie sprendimai būtų galimi. Testas parodė kurios vaiko stipriosios ir silpnosios pusės, sužinojom kurias sritis reikėtų tobulinti. Dėkoju Justinai už konsultaciją ir tikrai rekomenduoju kitiems tėvams padaryti vaikams šį testą.
Rusnė Zorkutė
January 10, 2024
Kreipiausi į “Braingym” dėl devynerių metų sūnaus dėmesio nekoncentravimo. Pradžioje atlikome testą ir buvau labai nustebinta įstaigos pedagogų, kai testo rezultatai “nupiešė man mano vaiką kaip ant delno”. Tuomet indivudualiai pagal blogiausius testo kriterijus buvo pritaikyta mokymosi programa. Pabrėšiu - kursas buvo tikrai intensyvus. Tačiau pabaigus 72 val. - 3 kartai po 1,5 val. - kursą gavome stebinančius rezultatus. Vaiko dėmesio koncentracija tikrai padidėjo, jis tapo gerokai imlesnis mokslams mokykloje. O tam, kad įsitikinčiau testo rezultatais, papildomai pasikalbėjau po kurso baigimo ir su vaiko mokyklos mokytoja, kuri tik patvirtino “Braingym” veiksmingumą. Pavasarį darome pertrauką ir ilsimės po intensyvių kursų. Tačiau rudenį būtinai sugrįšime tobulintis toliau. Ačiū “Braingym” komandai! :)
Vaida Andriulevičienė
February 15, 2024

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...