Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Praleiskite vasaros atostogas prasmingai!

„Braingym“ vasaros programa – tai 7 savaičių intensyvus kursas, kuris padės vaikui išsaugoti per mokslo metus įgytas žinias ir įgūdžius.
Intensyvi ir kryptinga vasaros programa rengiama pagal vieną efektyviausių smegenų treniruočių metodų „BrainRx“, kuris padėjo daugiau kaip 150 tūkst. žmonių visame pasaulyje.
„BrainRx“ programa lavina 7 pagrindinius kognityvinius įgūdžius, kurie yra pamatas efektyviam mokymosi procesui, todėl vaikas įgys tvirtą pagrindą sėkmingam startui mokykloje ir užklasinėse veiklose.

1. Užsiregistruokite Gibson testui

Gavus užklausą, susisieksime ir suderinsime Jums tinkamą laiką.

2. Aptarkite testo rezultatus su mūsų specialistu

Išsamios konsultacijos metu sužinosite vaiko kognityvinių įgūdžių lygį ir galimybes pritaikyti „BrainRx“ programą Jūsų vaikui.

3. Suderinkite treniruočių grafiką ir pradėkite!

Intensyvios vasaros treniruotės vyksta 5 kartus per savaitę pirmoje dienos pusėje.

KODĖL VERTA?

Vasara - ne tik atostogų metas, bet ir puikus laikas tobulėti.

Individualu

„Braingym“ vasaros programos treniruotės vyksta individualiai, todėl visas trenerio dėmesys yra skiriamas tik jūsų vaikui. Tai leidžia vaikui nuolat gauti grįžtamąjį ryšį ir žinoti daromą pažangą.

Intensyvu

Intensyvios treniruotės sustiprins jūsų vaiko atmintį, gebėjimą išlaikyti dėmesį bei suteiks efektyvius mokymosi įrankius, kurie leis pradėti naujus mokslo metus geriau pasiruošus ir pasirengus siekti aukštesnių akademinių rezultatų.

Žaisminga

Treniruotės susideda iš sužaidybintų pratimų smegenims, todėl vaikai itin lengvai įsitraukia į užsiėmimus visos programos metu. O tobulindami naujus įgūdžius ir įveikdami iššūkius, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Unikali vieta, kur dirba unikalūs žmonės. Ambicingi, bet empatiški, kantrūs, mokantys sukurti santykį su vaiku ir palaikyti discipliną bei siekti tikslo. Didelis ačiū trenerei Ievai - dukrai labai patiko. Ji truputį liūdi, nes norėtų dar, o mes džiaugiamės, nes testo rezultatai rodo, jog nebereikia 🤩.
Rimantas Stanevičius
July 17, 2024
Tai vienas iš nuostabiausių dalykų, kuris atsitiko mums šiais metais. Prisipažinsiu, pradžioje žiūrėjau tai, kaip į avantiūrą, bet po ketvirtadalio treniruočių Braingym-e mokytojai dukrą mokykloje pradėjo girti, kad pastebi labai didelę pažangą tiek skaityme, tiek rašyme, labiau susikaupusi, atsiskleidė gabumai matematikai. Užbaigus treniruotes mano dukra tapo labiau pasitikinti savimi, susikoncentruoja ties atliekamu darbu ir nesvarbu, jog aplinkui daug pašalinių trikdžių, tačiau ji geba atlikti užduotis net ir tokioje aplinkoje, kas labai svarbu ir ypatingai pirmokams...Dabar dukra eilėraštį geba atmintinai išmokti pamokos metu, nes jos tiek trumpalaikė, tiek ilgalaikė atmintis žymiai patobulėjo, o rezultatai palyginus abu pusmečius skiriasi kaip žemė ir mėnulis, dabar ji tarp geriausių klasės mokinių. Nors pradžioje skeptiškai žiūrėjau į viską, tačiau dabar mano nuomonė absoliučiai kita, nes suprantu, kad tai didžiulė pagalba mūsų vaikams, ypatingai augantiems dabartinėje (elektroninėje) ir skubančioje visuomenėje. Braingym-o vadovams ir treneriams atskiras DĖKUI!!! Esate nuostabi komanda - dėmesinga, šilta, užjaučianti ir beprotiškai atsakinga. Nors treniruotės dukrai ir baigėsi, tačiau Jūsų kvietimai į žaidimų dienas jai kaip šventė.
Gitana Simkute
June 4, 2024
Nuoširdžiai dėkojame visai Brain gym komandai už kantrybę, rūpestį, begalinį atsidavimą savo veiklai ir mūsų vaikams ❤️ Labai džiaugiames Romano pasiekimais, kurie džiugina netik testo rezultate, bet ir kasdienybėje! Atskiras AČIŪ Dainorai- už tai, kad surado aukso viduriuką tarp disciplinos ir mieliausios treneres ever😄 ❤️ AČIŪ Rūtai- už nenusakomai šiltą atmosferą, už milijoną taip reikalingų palaikymo apkabinimų treniruojantis, ypač kai pritrūksta motivacijos ☺️❤️ AČIŪ Gintarei, kuri kiekvieną kartą pasitikdavo su plačiausia šypsena ir geriausia nuotaika- tikras Brain Gym veidas 😍❤️ AČIU Justinai, kuri, tikriausiai, pažadinta naktį galėtu taipat aiškiai ir tiksliai papasakoti apie visą kurso procesą, su kokiais sunkumais susiduria tevai bei vaikai ir kaip tiksliai juos įveikti! Tikra savo veiklos žinovė 😎❤️ Ir aisku, AČIŪ Brain Gym įkūrėjai Ingridai- už tai, kad tiksliai žino ką daro, suteikdama žmonėms galimybę tobulėti, už tai, kad daro tai su didžiule meile ir atsidavimu❤️❤️❤️ ir dar už daug daug visko..❤️
Mariam Panina
March 6, 2024

Registruokitės nemokamai konsultacijai

„BrainRx“ - tai tikslingai pagal poreikį pritaikyta individualių treniruočių programa.
Kognityvinių įgūdžių lavinimo treniruotės - tai geriausia investicija į vaiko ateitį. „BrainRx“ programa yra veiksminga ir efektyvi, o rezultatai ilgalaikiai.
Turint stiprius kognityvinius įgūdžius, mokymosi procesas tampa malonia veikla, o įgijus gebėjimą tinkamai įsisavinti informaciją ir matant, kad buvę sunkumai lengviau įveikiami, įgyjama daugiau pasitikėjimo savimi.
Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Click
Kraunama...