„Mokymąsi vaikai turėtų vertinti kaip nuostabią gyvenimo dovaną, o ne sunkią pareigą.“

Albertas Einšteinas

Mūsų istorija

„Braingym“ – pirmasis pažinimo įgūdžių ugdymo centras Baltijos šalyse, pristatantis vieną efektyviausių programų pasaulyje – „BrainRx“. Šios programos esmė yra individualus darbas su klientu ir intelektinių įgūdžių tobulinimas. Programa skirta visiems: vaikams nuo 6 metų, studentams, suaugusiems žmonėms – visiems, norintiems pagerinti savo atmintį, koncentraciją, intelektinius gebėjimus, trokštantiems pasiekti geresnių rezultatų mokantis ar dirbant.
„BrainRx“ įkūrėjas yra amerikiečių mokslininkas Kenas Gibsonas. Šios metodikos kūrėjas jaunystėje mėgino įveikti skaitymo sunkumus, todėl nusprendė ieškoti būdų, kaip išspręsti problemas, kurios padėtų sustiprinti visus kognityvinius įgūdžius tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.
1980 m. dr. K. Gibsonas išleido pirmą programą, kuria siekta maksimaliai sustiprinti kiekvieno studento protinius gebėjimus. Specialistai sukūrė ir įvertino metodiką bei pratybas. Pasklidus žiniai apie programą, „BrainRx“ išpopuliarėjo po visą pasaulį. Šiandien įvairiose šalyse jau veikia 167 centrai, naudojantys šį metodą.
Prie mūsų komandos gali prisijungti tik kvalifikuoti treneriai, kurie baigė intensyvią mokymo programą ir įrodė savo kvalifikaciją prieš „BrainRx“ egzaminuotoją.

Susipažinkite su mūsų komanda

Ingrida Klassen

„Braingym“ centrų įkūrėja, BrainRx metodo atstovė Baltijos šalyse bei Lenkijoje

„Kiekvieno žmogaus gyvenime yra dvi svarbiausios dienos: pirma – kai jis gimė, ir antra, kai suprato, kodėl.“ Markas Tvenas

Mano pašaukimas ir aistra akivaizdūs ir aiškūs. Esu čia, kad padrąsinčiau, įtraukčiau ir palaikyčiau kitus siekiant išlaisvinti kiekvieno potencialą. „BrainRx“ metodas jauniems žmonėms suteikia galimybę pakeisti juos supantį pasaulį ir visą švietimo sistemą.
Šiandieniame pasaulyje gyvena tiek jaunų žmonių, kiek jų niekada nebuvo per visą žmonijos istoriją. Kai suteiksime jiems tinkamų priemonių pažinimo įgūdžiams ir potencialui plėtoti, jie sukurs geresnę mūsų ateitį. Jie bus pasirengę siekti savo protinių, intelektinių ir kūrybinių gebėjimų viršūnę ir mokės įveikti XXI a. iššūkius, apie kuriuos mes dar nežinome.

Justina Inkrataitė

Braingym centrų direktorė, mokymų ir kokybės vadovė

Iš prigimties esu žmogus, negalintis pakęsti stagnacijos ir visada norintis tobulėti. Dėl šios priežasties tik išgirdusi pasiūlymą padėti žmonėms išlaisvinti jų intelektinį potencialą, nedvejodama sutikau! Galimybė tobulėti pačiai, tuo pačiu pagelbstint ir kitiems, atrodė lyg iš pasakos. Dirbant vis daugiau, matant mūsų studentų rezultatus, vis giliau analizuojant mūsų smegenų veiklą, atsirado neapsakomas džiaugsmas už kiekvieną, net ir mažytę mūsų studento pergalę! Visi mūsų klientai tampa lyg šeimos nariai, mums skauda, kai jiems nesiseka, bet džiaugsmas dėl jų sėkmės yra penkis kartus stipresnis! Esu be galo dėkinga už šią galimybę prisidėti prie kiekvieno savo studento tobulėjimo ir visada laukiu jų atvykstančių aplankyti.

Vilniaus komanda

Ingrida Klassen

„Braingym“ centrų įkūrėja ir BrainRx metodo atstovė Baltijos šalyse bei Lenkijoje

Justina Inkrataitė

Braingym centrų direktorė, mokymų ir kokybės vadovė

Gediminas Uža

BrainRx treneris

Gintarė  Štuikytė

Admininstratorė

Karolina Keraitė

BrainRx trenerė

Greta Valauskaitė

BrainRx trenerė

Dainora Kizytė

BrainRx trenerė

Anastasija Dobrovolskytė

BrainRx trenerė

Juliana Šaburova

BrainRx trenerė

Kauno komanda

Greta Kačanauskė

Kauno Braingym centro vadovė ir BrainRx trenerė

Dovilė Dėnaitė

BrainRx trenerė

Austėja Pranckūnaitė

BrainRx trenerė

Klaipėdos komanda

Goda Paulauskienė

Klaipėdos Braingym centro vadovė  ir BrainRx trenerė

Ugnė Andrijauskaitė

BrainRx trenerė

Mūsų partneriai

Rima Baltakytė

Braingym centrų finansų GURU

Indrė Širkienė

Instagram komunikacijos specialistė

Apie „BrainRx“ įkūrėją

Dr. Kenas Gibsonas nuolat tiria ir tobulina darbo metodus, naudingus mokymosi sunkumų turintiems vaikams. Jaunystėje dėl disleksijos jam kildavo skaitymo sunkumų, todėl jis sukūrė unikalią metodiką, taip įprasmindamas pagrindinį savo gyvenimo tikslą – padėti kitiems, kad mokymosi procesas būtų sklandus ir nekeltų neigiamų jausmų.

Mūsų klientų nuomonės ir istorijos

Pasitarkite su ekspertu!

Registruokitės nemokamai konsultacijai su „Braingym“ ekspertu. Sužinokite, kaip „BrainRx“ gali padėti jums ir jūsų artimiesiems pasiekti geresnių rezultatų mokykloje, darbe ir kasdieniame gyvenime!

Registruokitės nemokamai konsultacijai