Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Praleiskite vasaros atostogas prasmingai!

„Braingym“ vasaros programa – tai 7 savaičių intensyvus kursas, kuris padės vaikui išsaugoti per mokslo metus įgytas žinias ir įgūdžius.
Intensyvi ir kryptinga vasaros programa rengiama pagal vieną efektyviausių smegenų treniruočių metodų „BrainRx“, kuris padėjo daugiau kaip 150 tūkst. žmonių visame pasaulyje.
„BrainRx“ programa lavina 7 pagrindinius kognityvinius įgūdžius, kurie yra pamatas efektyviam mokymosi procesui, todėl vaikas įgys tvirtą pagrindą sėkmingam startui mokykloje ir užklasinėse veiklose.

1. Užsiregistruokite Gibson testui

Gavus užklausą, susisieksime ir suderinsime Jums tinkamą laiką.

2. Aptarkite testo rezultatus su mūsų specialistu

Išsamios konsultacijos metu sužinosite vaiko kognityvinių įgūdžių lygį ir galimybes pritaikyti „BrainRx“ programą Jūsų vaikui.

3. Suderinkite treniruočių grafiką ir pradėkite!

Intensyvios vasaros treniruotės vyksta 5 kartus per savaitę pirmoje dienos pusėje.

KODĖL VERTA?

Vasara - ne tik atostogų metas, bet ir puikus laikas tobulėti.

Individualu

„Braingym“ vasaros programos treniruotės vyksta individualiai, todėl visas trenerio dėmesys yra skiriamas tik jūsų vaikui. Tai leidžia vaikui nuolat gauti grįžtamąjį ryšį ir žinoti daromą pažangą.

Intensyvu

Intensyvios treniruotės sustiprins jūsų vaiko atmintį, gebėjimą išlaikyti dėmesį bei suteiks efektyvius mokymosi įrankius, kurie leis pradėti naujus mokslo metus geriau pasiruošus ir pasirengus siekti aukštesnių akademinių rezultatų.

Žaisminga

Treniruotės susideda iš sužaidybintų pratimų smegenims, todėl vaikai itin lengvai įsitraukia į užsiėmimus visos programos metu. O tobulindami naujus įgūdžius ir įveikdami iššūkius, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Laiko patikrintas metodas, profesionalų patirtis ir nuostabi komanda, kuri man padėjo visiškai kitom akim suvokt savo gebėjimus, stiprybes ir tas vietas, su kuriomis reikia dirbti (ir kaip reikia dirbti). Komanda skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir smagu matyti, kokie užsidegę ir laimingi vaikai dirba su treneriais. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ieškantiems sprendimų, kaip tobulinti savo įgūdžius ir įveikti mokymosi/darbinės veiklos sunkumus.
Rosita Jurevičienė
September 10, 2023
Nusprendžiau atlikti vaikui Gibson testą prieš pirmąją klasę, kadangi nerimavau ir turėjom šiokių tokių nuogąstavimų. Vaiko kalba ir suvokimas atsiliko nuo bendraamžių. Konsultacijos metu gavom atsakymus į visus nuogąstavimus ir labai daug naudingos informacijos apie savo vaiką - kaip jis mąsto, kaip dirba jo smegenys, be to, žinom su kokiais sunkumais galim susidurti mokykloje ir kokie sprendimai būtų galimi. Testas parodė kurios vaiko stipriosios ir silpnosios pusės, sužinojom kurias sritis reikėtų tobulinti. Dėkoju Justinai už konsultaciją ir tikrai rekomenduoju kitiems tėvams padaryti vaikams šį testą.
Rusnė Zorkutė
January 10, 2024
Kreipiausi į “Braingym” dėl devynerių metų sūnaus dėmesio nekoncentravimo. Pradžioje atlikome testą ir buvau labai nustebinta įstaigos pedagogų, kai testo rezultatai “nupiešė man mano vaiką kaip ant delno”. Tuomet indivudualiai pagal blogiausius testo kriterijus buvo pritaikyta mokymosi programa. Pabrėšiu - kursas buvo tikrai intensyvus. Tačiau pabaigus 72 val. - 3 kartai po 1,5 val. - kursą gavome stebinančius rezultatus. Vaiko dėmesio koncentracija tikrai padidėjo, jis tapo gerokai imlesnis mokslams mokykloje. O tam, kad įsitikinčiau testo rezultatais, papildomai pasikalbėjau po kurso baigimo ir su vaiko mokyklos mokytoja, kuri tik patvirtino “Braingym” veiksmingumą. Pavasarį darome pertrauką ir ilsimės po intensyvių kursų. Tačiau rudenį būtinai sugrįšime tobulintis toliau. Ačiū “Braingym” komandai! :)
Vaida Andriulevičienė
February 15, 2024

Registruokitės nemokamai konsultacijai

„BrainRx“ - tai tikslingai pagal poreikį pritaikyta individualių treniruočių programa.
Kognityvinių įgūdžių lavinimo treniruotės - tai geriausia investicija į vaiko ateitį. „BrainRx“ programa yra veiksminga ir efektyvi, o rezultatai ilgalaikiai.
Turint stiprius kognityvinius įgūdžius, mokymosi procesas tampa malonia veikla, o įgijus gebėjimą tinkamai įsisavinti informaciją ir matant, kad buvę sunkumai lengviau įveikiami, įgyjama daugiau pasitikėjimo savimi.
Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Click
Kraunama...