Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Geriausia investicija į vaiko ateitį, užtikrinanti ilgalaikius rezultatus yra „Braingym“ treniruočių programa

Stiprūs kognityviniai įgūdžiai leidžia pasiekti geresnių akademinių pasiekimų.
Kognityvinių įgūdžių lavinimo treniruotės tinkamai paruošia vaiką mokyklai. Programos metu vaikas įgyja gebėjimą greitai, lengvai ir savarankiškai mokytis, priimti bei apdoroti informaciją. Taip užkertamas kelias galimiems mokymosi sunkumams ateityje.
Sustiprinus kognityvinius įgūdžius, vaikui kyla mažiau sunkumų mokykloje ir kitose srityse, atsiranda didesnis pasitikėjimas savimi.
Ačiū! Jūsų užklausą gavome!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Apie programą

„BrainRx“ programa efektyvi ir veiksminga, kadangi atlikus Gibson testą yra identifikuojamos sunkumų priežastys, silpnosios ir stipriosios gebėjimų sritys. Gauti rezultatai suteikia galimybę tikslingai pritaikyti individualių treniruočių programą ir lavinti silpnus kognityvinius įgūdžius.
„BrainRx“ programa yra intensyvi - treniruotės vyksta bent 3 kartus per savaitę. Tai leidžia pasiekti greitų ir ilgalaikių rezultatų vos per 3 – 6 mėnesius.
Treniruotės susideda iš sužaidybintų pratimų smegenims, todėl vaikai lengvai įsitraukia į užsiėmimus visos programos metu.
„BrainRx“ programos metu pasiekti rezultatai yra ilgalaikiai.
BrainRx“ programos efektyvumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Laiko patikrintas metodas, profesionalų patirtis ir nuostabi komanda, kuri man padėjo visiškai kitom akim suvokt savo gebėjimus, stiprybes ir tas vietas, su kuriomis reikia dirbti (ir kaip reikia dirbti). Komanda skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir smagu matyti, kokie užsidegę ir laimingi vaikai dirba su treneriais. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ieškantiems sprendimų, kaip tobulinti savo įgūdžius ir įveikti mokymosi/darbinės veiklos sunkumus.
Rosita Jurevičienė
September 10, 2023
Nusprendžiau atlikti vaikui Gibson testą prieš pirmąją klasę, kadangi nerimavau ir turėjom šiokių tokių nuogąstavimų. Vaiko kalba ir suvokimas atsiliko nuo bendraamžių. Konsultacijos metu gavom atsakymus į visus nuogąstavimus ir labai daug naudingos informacijos apie savo vaiką - kaip jis mąsto, kaip dirba jo smegenys, be to, žinom su kokiais sunkumais galim susidurti mokykloje ir kokie sprendimai būtų galimi. Testas parodė kurios vaiko stipriosios ir silpnosios pusės, sužinojom kurias sritis reikėtų tobulinti. Dėkoju Justinai už konsultaciją ir tikrai rekomenduoju kitiems tėvams padaryti vaikams šį testą.
Rusnė Zorkutė
January 10, 2024
Kreipiausi į “Braingym” dėl devynerių metų sūnaus dėmesio nekoncentravimo. Pradžioje atlikome testą ir buvau labai nustebinta įstaigos pedagogų, kai testo rezultatai “nupiešė man mano vaiką kaip ant delno”. Tuomet indivudualiai pagal blogiausius testo kriterijus buvo pritaikyta mokymosi programa. Pabrėšiu - kursas buvo tikrai intensyvus. Tačiau pabaigus 72 val. - 3 kartai po 1,5 val. - kursą gavome stebinančius rezultatus. Vaiko dėmesio koncentracija tikrai padidėjo, jis tapo gerokai imlesnis mokslams mokykloje. O tam, kad įsitikinčiau testo rezultatais, papildomai pasikalbėjau po kurso baigimo ir su vaiko mokyklos mokytoja, kuri tik patvirtino “Braingym” veiksmingumą. Pavasarį darome pertrauką ir ilsimės po intensyvių kursų. Tačiau rudenį būtinai sugrįšime tobulintis toliau. Ačiū “Braingym” komandai! :)
Vaida Andriulevičienė
February 15, 2024

Apie mus

„Braingym“ centrai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – pirmieji ir vieninteliai centrai Baltijos šalyse, veikiantys pagal vieną efektyviausių smegenų lavinimo metodų pasaulyje „BrainRx“.

Šis metodas yra tinkamas visiems – vaikams ir suaugusiems. Stiprūs kognityviniai įgūdžiai vaikams padeda įveikti mokymosi, skaitymo, kitus sunkumus, o kartu augina pasitikėjimą savimi, gerina emocinę, psichologinę būseną. Suaugusiems svarbu stiprinti savo kognityvinius įgūdžius, jog galėtų prisitaikyti prie karjeros iššūkių, nuolat mokytis, priimti tinkamus sprendimus. Visa tai lemia geresnę gyvenimo kokybę ir didesnę asmeninę bei profesinę sėkmę.

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...