Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

„BrainRx“ - tai individualių treniruočių programa, kuri lavina 7 pagrindinius kognityvinius įgūdžius

„Braingym“ centre atliekamas Gibson testas nustato dėmesio, darbinės atminties, ilgalaikės atminties, informacijos apdorojimo greičio, vaizdinės ir girdimosios informacijos apdorojimo bei logikos ir sprendimų įgūdžių lygį.
Moksliniais tyrimais paremta „BrainRx“ individualių treniruočių programa susideda iš sužaidybintų pratimų smegenims, todėl vaikai lengvai įsitraukia į užsiėmimus visos programos metu.
„BrainRx“ metodas padeda patiriantiems sunkumų tiek dėl raidos sutrikimų, tiek siekiantiems geresnių akademinių rezultatų bei kokybiško intelekto lavinimo.
Mano sūnui buvo sunku išlaikyti dėmesį pamokose, susikaupti, jis nuolat blaškydavosi. Visa tai atsiliepė mokymosi rezultatams. Atsitiktinai sužinojusi apie kognityvistikos centrą, kreipiausi į specialistus dėl pagalbos. Rekomendavo sūnui atlikti testą, kurio rezultatai parodė tobulintinas kongnityvines sritis. Po kelių mėnesių intensyvių intelekto lavinimo treniruočių sūnaus mokymosi rezultatai pradėjo gerėti, atsirado motyvacija mokytis, po truputi atsirado pasitikėjimas savimi. Esu dėkinga šio centro specialistams, kurie profesionaliai moka dirbti su vaikais bei motyvuoti juos siekti savo tikslų.
Solveiga Dargyte
prieš 1 metus

Kam tinka „Braingym“  treniruotės?

„Braingym“ centre atliekamas Gibson testas nustato dėmesio, darbinės atminties, ilgalaikės atminties, informacijos apdorojimo greičio, vaizdinės ir girdimosios informacijos apdorojimo bei logikos ir sprendimų įgūdžių lygį.

Siekiantiems geresnių akademinių rezultatų

Intensyvios smegenų lavinimo treniruotės stiprina informacijos įsisavinimo įgūdžius ir sukuria galimybes naujai informacijai įgyti bei įsiminti. Efektyvus kognityvinis lavinimas suteikia vaikams galimybę mokytis geriau, greičiau ir lengviau.

Turintiems raidos sutrikimų

ADHD/ADD, autizmo spektro ir kiti raidos bei intelekto sutrikimai labai dažnai vaikams sukelia sunkumų mokykloje bei iššūkių kasdieniame gyvenime. „BrainRx“ metodas palengvina šių bei kitų sutrikimų simptomus bei gerina gyvenimo kokybę.

Siekiantiems kokybiško intelekto lavinimo

Vaikų, kurie treniruojasi „Braingym“ centre, rezultatai rodo ne tik sustiprėjusius kognityvinius gebėjimus, bet ir padidėjusį IQ (rezultatai pakyla maždaug 15 standartinių balų). Akivaizdūs pokyčiai yra matomi atlikus Gibson kognityvinių įgūdžių testą prieš ir po treniruočių programos.

Kaip vyksta užsiemimai?

Treniruotės „Braingym“ centre nesuteikia vaikams akademinių žinių, bet stiprina kognityvinius įgūdžius – mokymosi įrankius.

„Braingym“ centrai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – pirmieji ir vieninteliai centrai Baltijos šalyse, veikiantys pagal vieną efektyviausių smegenų lavinimo metodų pasaulyje „BrainRx“. Metodo esmė – individualus darbas su sertifikuotu treneriu, įdomūs ir žaidimus primenantys pratimai smegenims bei ilgalaikiai rezultatai.

3  žingsniai stipresnių kognityvinių įgūdžių link

1
2-5 min

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Susisiekite su mumis ir „Braingym“ centro specialistai atsakys į jūsų klausimus bei išsamiai papasakos apie mūsų „BrainRx“ treniruočių programą ir kaip galėtume jums padėti.
1
2
1 val

Atlikite Gibson testą

Gibson testas nustato kiekvieno iš 7 pagrindinių kognityvinių įgūdžių lygį atskirai pagal amžiaus ekvivalentą. Atlikus testą paskiriamas tinkamas laikas išsamiai konsultacijai, kurios metu įvertinus testo rezultatus yra pateikiamos konkrečios rekomendacijos ir galimi treniruočių programų pasiūlymai, jei tai yra tikslinga.
1
3
Individualu

Pradėkite individualią treniruočių programą

Treniruočių programa yra pritaikoma kiekvienam vaikui individualiai pagal atlikto Gibson testo rezultatus, didžiausią dėmesį skiriant nusilpusiems gebėjimams stiprinti, tačiau lavinant ir kitus kognityvinius įgūdžius. Baigus treniruočių programą yra atliekamas pakartotinis Gibson testas, taip objektyviai galima įvertinti vaiko pasiektus rezultatus.
1

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Nusprendžiau atlikti vaikui Gibson testą prieš pirmąją klasę, kadangi nerimavau ir turėjom šiokių tokių nuogąstavimų. Vaiko kalba ir suvokimas atsiliko nuo bendraamžių. Konsultacijos metu gavom atsakymus į visus nuogąstavimus ir labai daug naudingos informacijos apie savo vaiką - kaip jis mąsto, kaip dirba jo smegenys, be to, žinom su kokiais sunkumais galim susidurti mokykloje ir kokie sprendimai būtų galimi. Testas parodė kurios vaiko stipriosios ir silpnosios pusės, sužinojom kurias sritis reikėtų tobulinti. Dėkoju Justinai už konsultaciją ir tikrai rekomenduoju kitiems tėvams padaryti vaikams šį testą.
Rusnė Zorkutė
January 10, 2024
Kreipiausi į “Braingym” dėl devynerių metų sūnaus dėmesio nekoncentravimo. Pradžioje atlikome testą ir buvau labai nustebinta įstaigos pedagogų, kai testo rezultatai “nupiešė man mano vaiką kaip ant delno”. Tuomet indivudualiai pagal blogiausius testo kriterijus buvo pritaikyta mokymosi programa. Pabrėšiu - kursas buvo tikrai intensyvus. Tačiau pabaigus 72 val. - 3 kartai po 1,5 val. - kursą gavome stebinančius rezultatus. Vaiko dėmesio koncentracija tikrai padidėjo, jis tapo gerokai imlesnis mokslams mokykloje. O tam, kad įsitikinčiau testo rezultatais, papildomai pasikalbėjau po kurso baigimo ir su vaiko mokyklos mokytoja, kuri tik patvirtino “Braingym” veiksmingumą. Pavasarį darome pertrauką ir ilsimės po intensyvių kursų. Tačiau rudenį būtinai sugrįšime tobulintis toliau. Ačiū “Braingym” komandai! :)
Vaida Andriulevičienė
February 15, 2024
Mūsų dukra lankė intensyvius Brain Gym užsiėmimus praeitą vasarą. Jau praėjo pusė metų nuo užsiėmimų pabaigos, tad galiu objektyviai įvertinti rezultatus. O jie yra patys geriausi. Dukrai tiesiog dingo sunkumai, susiję su pradiniu informacijos pasisavinimu, o to pasekoje sustiprėjo jos pasitikėjimas savimi, ji greičiau susikaupia, greičiau atlieka užduotis, kaip ji pati sako, jai atsirado daugiau žodžių, lengviau reikšti mintis. Ir vėlgi, to pasekoje pagerėjo pažymiai, pagerėjo jos emocinė būsena. Dukrai labai patiko užsiėmimai, ji noriai į juos važiuodavo, dukrą ir jos trenerę Gretą siejo labai artimas emocinis ryšys. Labai rekomenduoju. Brain Gym - tai pati geriausia investicija į savo vaiką.
Asta Stitilienė
February 2, 2024

Naujienos

Naudinga informacija tėvams, norintiems sužinoti daugiau apie kognityvinių įgūdžių lavinimą

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...