Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Atminties sutrikimai

Atminties sutrikimai - tai būklės, dėl kurių sutrinka gebėjimas įgyti, išlaikyti ar atkurti informaciją. Atminties sutrikimai jauniems žmonėms ir vaikams atsiranda dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai pasitaikančios vaikų atminties sutrikimų priežastys:
Kalbos vystymosi sutrikimą turintiems vaikams kyla kalbos sunkumų, įskaitant ir ekspresyviosios, ir recepcinės kalbos įgūdžius. Tai gali turėti įtakos vaikų gebėjimui suprasti ir įsiminti sakytinę ar rašytinę informaciją.
Aktyvumo ir dėmesio sutrikimui (ADHD/ADD) pirmiausia būdingas neatidumas, hiperaktyvumas ir impulsyvumas, tačiau šis sutrikimas labai dažnai veikia darbinę atmintį, todėl vaikams sunku išlaikyti ir apdoroti bet kokią informaciją savo mintyse.
Galvos traumos (pvz. smegenų sukrėtimai) turi įtakos atminties sutrikimams.
Kai kurios epilepsijos rūšys gali turėti įtakos atminčiai, ypač jei priepuoliai kyla smegenų srityse, susijusiose su atminties apdorojimu.
Kai kurios epilepsijos rūšys gali turėti įtakos atminčiai, ypač jei priepuoliai kyla smegenų srityse, susijusiose su atminties apdorojimu.
Vaikystėje patirtos traumos, toksinų poveikis, persirgtos ligos gali turėti įtakos atminties funkcijoms.

Kaip „Braingym“ treniruotės gali padėti vaikams, turintiems atminties sutrikimų?

Vaikų atminties sutrikimai ir jų gydymas paprastai reikalauja išsamaus sveikatos priežiūros specialistų įvertinimo. Konkretūs gydymo metodai priklauso nuo atminties sutrikimų priežasties. Specialios treniruotės atminčiai stiprinti, logopedo ir psichologo pagalba gali padėti atminties sutrikimų turintiems vaikams sėkmingai mokytis ir gyventi kokybišką gyvenimą. „Braingym“ treniruotės veiksmingai stiprina darbinės ir ilgalaikės atminties bei kitus kognityvinius įgūdžius ir padeda įveikti atminties sutrikimų keliamus sunkumus, nes intensyvus ir pastovus tam tikrų pratimų kartojimas stiprina neuronines smegenų jungtis, todėl ilgainiui gerėja atminties procesų efektyvumas.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Kiti sutrikimai

Click
Kraunama...