Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

ADHD ir kiti dėmesio sutrikimai

ADHD/ADD yra neurologinis raidos sutrikimas, kuris dažniausiai pastebimas vaikystėje, bet požymiai gali pasireikšti paauglystėje ir suaugus. Aktyvumo ir dėmesio sutrikimui yra būdingas nuolatinis neatidumas, hiperaktyvumas bei impulsyvumas. Šie požymiai turi didelės įtakos akademinei veiklai ir kasdieniam vaiko gyvenimui.
ADHD daugiausia pasireiškia dėmesio stokos požymiu. Vaikams, turintiems šį sutrikimą, yra sunku išlaikyti dėmesį, atlikti užduotis, organizuoti veiklą ir atkreipti dėmesį į detales. Vaikai dažnai kažką pamiršta, yra lengvai išblaškomi.
Vaikai, turintys ADHD, dažnai negali sutelkti dėmesio žaidžiant ar atliekant įvairias užduotis, gali nutraukti dar nebaigtus užsiėmimus arba imtis kelių veiklų vienu metu.
Dažniausiai pasitaikantis aktyvumo ir dėmesio sutrikimo tipas yra, kai pasireiškia neatidumo, hiperaktyvumo bei impulsyvumo simptomų derinys.
Vaikams, turintiems ADHD nepavyksta arba yra sunku tinkamai stimuliuoti savo smegenų veiklą, dėl to nusilpsta įvairūs kognityviniai įgūdžiai ir atsiranda sunkumų tiek mokykloje, tiek bet kokioje kasdienėje veikloje.
Vaikams, turintiems ADHD nepavyksta arba yra sunku tinkamai stimuliuoti savo smegenų veiklą, dėl to nusilpsta įvairūs kognityviniai įgūdžiai ir atsiranda sunkumų tiek mokykloje, tiek bet kokioje kasdienėje veikloje.

Kaip „Braingym“ treniruotės gali padėti vaikams, turintiems ADHD?

Tiksli diagnozė ir tinkamai pritaikyta pagalba gali padėti vaikams ir jų tėvams valdyti ADHD simptomus ir labai pagerinti gyvenimo kokybę. Aktyvumo ir dėmesio sutrikimo gydymas paprastai apima elgesio terapiją, specialų ugdymą bei kognityvinių įgūdžių stiprinimą ir lavinimą. „Braingym“ treniruotės padeda vaikams, turintiems ADHD, išsiugdyti stipresnį dėmesio įgūdį, todėl tampa lengviau išlaikyti koncentraciją ir atlikti įvairias užduotis. Kognityvinių įgūdžių lavinimas „Braingym“ centre padeda vaikams geriau valdyti savo emocijas ir priimti apgalvotus sprendimus, taip mažinant impulsyvų elgesį.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Kiti sutrikimai

Click
Kraunama...