Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Smegenų funkcijų sutrikimai po traumos (TBI)

Smegenų funkcijų sutrikimai dažnai (TBI) gali atsirasti kaip antrinės komplikacijos po smegenų traumų. Smegenų traumos gali sukelti įvairių kognityvinių ir neurologinių sutrikimų. Šios komplikacijos gali būti įvairaus sunkumo ir gali turėti didelę įtaką vaiko fizinei, kognityvinei bei psichologinei būsenai. Keletas dažniausiai pasitaikančių smegenų veiklos sutrikimų ir komplikacijų, galinčių atsirasti po smegenų traumos:
Smegenų sukrėtimas - tai lengvi trauminiai smegenų pažeidimai, kurie gali sukelti įvairių simptomų - galvos skausmą, svaigulį, atminties sutrikimus ir nuotaikos ar elgesio pokyčius.
Daugeliui vaikų, patyrusių galvos smegenų traumą gali atsirasti lėtinis galvos skausmas.
Smegenų traumos gali sukelti įvairių kognityvinių sutrikimų, dažniausiai susijusių su atminties, dėmesio, informacijos apdorojimo greičio bei logikos ir sprendimų silpnesniais gebėjimais.
Kai kuriems žmonėms po galvos smegenų traumos gali pasireikšti afazija (visiškas arba dalinis kalbos praradimas) ar kiti kalbėjimo sutrikimai, kurie gali turėti įtakos jų gebėjimui kalbėti, suprasti kalbą arba išreikšti savo mintis.
Kai kuriems žmonėms po galvos smegenų traumos gali pasireikšti afazija (visiškas arba dalinis kalbos praradimas) ar kiti kalbėjimo sutrikimai, kurie gali turėti įtakos jų gebėjimui kalbėti, suprasti kalbą arba išreikšti savo mintis.
Smegenų traumos gali sukelti emocinius ir elgesio pokyčius, įskaitant nuotaikų kaitą, dirglumą, impulsyvumą, depresiją, nerimą ir asmenybės pokyčius.
Po galvos smegenų traumų dažnai pasitaiko miego sutrikimų, vaikai gali patirti nemigą ar pernelyg didelį mieguistumą dienos metu.
Kai kuriems vaikams, patyrusiems galvos smegenų traumą, gali išsivystyti potrauminio streso sutrikimas, kuriam būdingi prisiminimai, košmarai ir stiprus nerimas, susijęs su trauminiu įvykiu.

Kaip „Braingym“ treniruotės gali padėti vaikams, turintiems smegenų funkcijų sutrikimų po smegenų traumos?

Ankstyva diagnozė ir suteikta tinkama pagalba yra labai svarbu siekiant maksimalių rezultatų ir norint pagerinti vaikų, turinčių smegenų funkcijų sutrikimų, gyvenimą. „Braingym“ kognityvinių įgūdžių treniruotės negydo smegenų traumų, tačiau veiksmingai stiprina pagrindinius kognityvinius įgūdžius, o didžiausi teigiami pakitimai yra pastebimi ilgalaikės atminties, girdimosios informacijos apdorojimo, dėmesio sutelkimo ir bendrojo IQ srityse.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Kiti sutrikimai

Click
Kraunama...