Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Autizmo spektro sutrikimai

Autizmo spektro sutrikimai yra neurologiniai sutrikimai, kurie turi įtakos elgesio ypatumams, bendraujant bei apdorojant sensorinius pojūčius. Autizmo spektro sutrikimai apima platų simptomų ir sutrikimo lygių spektrą - nuo lengvo iki sunkaus. Nors autizmas yra visą gyvenimą trunkanti būklė, kuri dažnai vaikams kelia mokymosi ir kitų sunkumų, tačiau autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai dažnai turi itin unikalių stiprybių ir talentų, kuriuos tinkama pagalba galima atskleisti. Autizmas - kas tai yra ir kaip pasireiškia šis sutrikimas:
Autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams dažnai kyla sunkumų bendraujant, gali būti sunku suprasti socialinius ženklus, palaikyti akių kontaktą, dalintis interesais, išreikšti emocijas.
Autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams būdinga vėluojanti arba ribota kalbos raida.
Pasikartojantis elgesys yra dažnas autizmo spektro sutrikimo požymis. Tai gali būti pasikartojantys judesiai (pvz., plasnojimas rankomis), primygtinis vienodų veiksmų ar rutinos laikymasis.
Vaikai, turintys autizmo spektro sutrikimų, dažnai turi sensorinį jautrumą - gali būti pernelyg jautrūs arba nepakankamai jautrūs tokiems jutiminiams dirgikliams kaip šviesa, garsas, lytėjimas, skonis ar kvapas.
Vaikai, turintys autizmo spektro sutrikimų, dažnai turi sensorinį jautrumą - gali būti pernelyg jautrūs arba nepakankamai jautrūs tokiems jutiminiams dirgikliams kaip šviesa, garsas, lytėjimas, skonis ar kvapas.
Autizmo spektro sutrikimų turintys vaikai gali teikti pirmenybę rutinai, o kai tai yra sutrikdoma, dažnai tampa neramūs.
Autizmas kiekvienam vaikui pasireiškia skirtingai. Kai kuriems simptomai gali būti lengvi ir vaikai gali gyventi savarankišką gyvenimą. Jei vaikui autizmo spektro sutrikimai pasireiškia stipriau, gali priteikti didesnės pagalbos ir paramos iš aplinkinių.

Kaip „Braingym“ treniruotės gali padėti vaikams, turintiems autizmo spektro sutrikimų?

Laiku pastebėti simptomai, išsamus raidos ir kitų specialistų ištyrimas bei atlikti specialūs testai, diagnozuojantys autizmo spektro sutrikimus gali gerokai pagerinti vaikų, turinčių šį sutrikimą ir jų šeimų gyvenimo kokybę. Svarbu pažymėti, kad logopedų, elgesio terapijos ir kognityvinių įgūdžių lavinimas turi būti atitinkantis kiekvieno autizmo spektro sutrikimų turinčio vaiko poreikius. „Braingym“ treniruočių programa vaikams leidžia pasiekti ne tik geresnių akademinių rezultatų, bet ir gerina kalbėjimo, bendravimo ir emocijų valdymo įgūdžius bei stiprina jų savarankiškumą, pasitikėjimą savimi visose gyvenimo srityse.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Kiti sutrikimai

Click
Kraunama...