Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Disleksija, skaitymo sunkumai

Disleksija - mokymosi sutrikimas, kuris sukelia skaitymo ir rašymo sunkumų. Tai neurologinis sutrikimas, kuris atsiranda dėl genetinių ir aplinkos veiksnių. Disleksija yra kognityvinis sutrikimas, nesusijęs su intelektu. Skaitymo sunkumai nėra tolygu disleksijai, jie gali atsirasti dėl nusilpusių girdimosios ir vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdžių.
Dažniausi disleksijos simptomai vaikams: vėlyvas kalbėjimas, sunkumai skiriant kairę ir dešinę puses, krypčių nesuvokimas, raidžių, žodžių apvertimas. Vaikams yra sudėtinga greitai skaityti, tarti žodžius mintyse. Taip pat, yra sunku suvokti, kas yra sakoma ar suprasti, kai skaito kiti.
Vaikams, turintiems disleksiją, yra sunku mokytis užsienio kalbų, prisiminti skaitytus tekstus ir juos atpasakoti. Turint disleksiją gali būti sunku jausti rimą žodžiuose, išmokti ir įsiminti abėcėlės raides.
Disleksija turi įtakos vaiko gebėjimui atpažinti labai paprastus žodžius (pvz. žodį ,,ir” )
Daugelis disleksijos sutrikimą turinčių vaikų patiria nuolatinį nusivylimo jausmą atliekant skaitymo ir rašymo užduotis, todėl jaučia nerimą, nuolatinį stresą mokykloje.
Daugelis disleksijos sutrikimą turinčių vaikų patiria nuolatinį nusivylimo jausmą atliekant skaitymo ir rašymo užduotis, todėl jaučia nerimą, nuolatinį stresą mokykloje.
Klaidingai manoma, jog disleksija su laiku praeis arba tai, kad šis sutrikimas kyla dėl vaikų nenoro skaityti. Disleksija yra nevalingas sutrikimas - vaikai nori skaityti, tačiau dėl neurologinio sutrikimo jiems tai nepavyksta arba pavyksta labai sunkiai.

Kaip „Braingym“ treniruotės gali padėti vaikams, turintiems disleksiją ar skaitymo sunkumų?

Labai svarbu, kad atpažinus disleksijos požymius tėvai ar mokytojai kreiptųsi į kvalifikuotus specialistus atlikti disleksijos testą. Tinkamai ir laiku pritaikyta pagalba, specialios, inovatyvios metodikos bei programos gali gerokai pagerinti vaikų skaitymo, rašymo gebėjimus. „Braingym“ kognityvinių įgūdžių lavinimo treniruotės stiprina girdimosios informacijos apdorojimo ir kitus įgūdžius, kurie yra tiesiogiai susiję su vaikų gebėjimu skaityti. Individualiai pritaikyta programa efektyviai padeda vaikams įveikti disleksijos ir kitus skaitymo sunkumus.

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Kiti sutrikimai

Click
Kraunama...