„Braingym“ padeda ne tik pasiekti užsibrėžtų akademinių ambicijų, bet ir mėgautis tobulėjimo ir augimo procesu. Savo noru aktyviai tobulėjantis žmogus – nesustabdomas.

Pasitikėjimas savimi auga kartu su mūsų pasiekimais ir gebėjimais. Todėl darniai veikiantys kognityviniai gebėjimai padeda ne tik mokytis, bet ir formuoja charakterį, gerina psichologinę savijautą.

Kognityvinius įgūdžius lavinti niekada nevėlu.

„BrainRx“ metodas tinka visoms amžiaus grupėms. Dėl tėvelių rūpinimosi savo atžalų gyvenimo kokybe, užsiėmimai populiariausi tarp vaikų. Tačiau tai ne ką mažiau vertinga patirtis suaugusiesiems, siekiantiems karjeros aukštumų ar norintiems įveikti savo trūkumus. 

Norėdami geriau suprasti, kodėl kognityviniai gebėjimai išlieka svarbūs visą gyvenimą, ne tik akademinio amžiaus žmonėms, raginame jus pažiūrėti vaizdo įrašą. Pastebėsite, kad su procesais, susijusiais su minėtais įgūdžiais, susiduriame nuolat, ne tik mokykloje, darbo aplinkoje, bet ir bendraudami tarpusavyje.

Mokymosi sunkumai ir intelekto tobulinimas

Studentų, kurie sistemingai lanko mūsų programą, rezultatai rodo bendrus stiprėjančius kognityvinius įgūdžius, o IQ gali pakilti net 15 balų. Ryškūs pokyčiai pastebimi atlikus kognityvinių įgūdžių testą prieš ir po treniruočių programos. Studentas greičiau susikoncentruoja į atliekamą užduotį ir ima labiau pasitikėti savimi.

Skaitymo sunkumai, disleksija

Jei jūsų vaikas susiduria su skaitymo sunkumais arba skaitomos informacijos suvokimu, mūsų programa gali padėti veiksmingai pagerinti skaitymo įgūdžius ir įveikti pasitikėjimo savimi stoką. Skaitymo sunkumai dažniausiai pasireiškia dėl šių silpnų kognityvinių įgūdžių – girdimosios ir vaizdinės medžiagos apdorojimo. Norėdami tai sustiprinti, taikome „BrainRx“ programą su daugybe skirtingų pratimų.

Dėmesio sutrikimai, ADHD, ADD

Tėvai dažnai nerimauja, kodėl jų vaikams sunku susikaupti, koncentruoti dėmesį ir baigti pradėtus darbus. Kodėl vaikas toks išsiblaškęs, impulsyvus, užmaršus ir negeba susikaupti ar susikoncentruoti į užduotis. Tai labai apsunkina mokymosi procesą vaikams, o suaugusiesiems kelia daug sunkumų asmeniniame gyvenime arba darbe. Dėmesio ir hiperaktyvumo problemos yra vienas dažniausių atvejų, su kuriais susiduriame „Braingym“ centre.

Atminties stiprinimas

Išlavinta ir gera atmintis – lengviausias kelias į gerus akademinius pasiekimus. Intensyvios treniruotės nuolat plečia vaikų galimybes, stiprina informacijos įsisavinimo įgūdžius, sukuria pamatus naujai informacijai įgyti ir įsiminti. Po intensyvios „BrainRx“ programos „smegenų mankštos“ akivaizdžiai pagerėja vaikų atmintis.

Autizmo spektras

Autizmu sergančių vaikų intelektas gali varijuoti nuo protinio atsilikimo iki ypatingų gabumų. Vaikams, turintiems autizmo sindromą, būdingi ryškūs kalbėjimo (kalbos) sutrikimai, pasireiškiantys ankstyvoje vaikystėje ir išliekantys visą gyvenimą. „BrainRx“ metodo pagalba lavinami ir treniruojami kognityviniai įgūdžiai palengvina šio sutrikimo simptomus ir pagerina gyvenimo kokybę.

Smegenų funkcijų sutrikimai po traumos

Dauguma trauminį galvos smegenų sužalojimą
(TGSS) turinčių asmenų patiria neigiamus kognityvinių įgūdžių pakitimus. Todėl jie ir jų šeimos nariai susiduria su klausimu: „Ką daryti toliau?“ Nors „BrainRx“ nediagnozuoja ir negydo TGSS, mūsų programa gerina šių pacientų kognityvinių įgūdžių veiklą. Didžiausi pakitimai buvo pastebimi ilgalaikės atminties, garsinės medžiagos apdorojimo, dėmesio sutelkimo ir bendrojo IQ srityse.

Vaikai, patiriantys sunkumus kasdieniame gyvenime

Kognityvinių įgūdžių sutrikimai dažnai veikia bendrą vaikų gyvenimo kokybę. Dėl šios priežasties, Gibsono testo pagalba nustatome, kur slypi mokymosi problemų židinys ir kaip tikslingai pritaikyti programą, kad smarkiai pagerėtų mokymosi gebėjimai. Rezultatai – akivaizdūs.

Būkite užtikrinti savo sprendimu

Susisiekime nemokamai konsultacijai arba užsiregistruokite atlikti Kognityvinių įgūdžių testą, po kurio sudarome individualią programą jums ar jūsų vaikui. 

Registruokitės Nemokamai Konsultacijai