2000+ laimingų klientų

Vaizdinės informacijos apdorojimas

Šis įgūdis apima daugumą procesų, leidžiančių suprasti ir reaguoti į matomus stimulus (tam tikras formas, spalvas, raštus). Vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis yra labai svarbi suvokimo ir pažinimo procesų sudedamoji dalis ir yra būtina įvairioms kasdienėms veikloms ir užduotims atlikti. Pagrindiniai vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdžio aspektai ir funkcijos:
Vaizdinės informacijos apdorojimas prasideda nuo matomų stimulų suvokimo akimis. Akys fiksuoja šviesą ir siunčia signalus į smegenis juos apdoroti.
Vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis leidžia atpažinti ir identifikuoti objektus ir modelius regos lauke.
Vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis leidžia suprasti erdvinius objektų ryšius, jų dydį ir padėtį aplinkoje. Šis įgūdis labai svarbus žemėlapių supratimui ir gerai orientacijai.
Vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis padeda išsaugoti ir iš atminties atkurti vaizdinę informaciją. Tai leidžia įsiminti ir atpažinti pažįstamus objektus, veidus.
Vaizdinės informacijos apdorojimas yra glaudžiai susijęs su motoriniais įgūdžiais. Vaizdinė - motorinė integracija apima matomos informacijos derinimą su motoriniais veiksmais, pavyzdžiui, rankų ir akių koordinaciją atliekant tokias užduotis kaip kamuolio gaudymas ar piešimas.
Vaizdinės informacijos diskriminacija - tai gebėjimas suvokti subtilius vaizdinių stimulų skirtumus. Tai svarbu atliekant tokias užduotis kaip skaitymas, kai labai svarbu atskirti raides ir žodžius.

Kodėl svarbu lavinti vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdį? Kaip „Braingym“ programa padeda stiprinti šį įgūdį?

Vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis yra labai svarbus siekiant geresnių akademinių rezultatų bei, apskritai, bendram pasaulio suvokimui. Mokyklose vis daugiau informacijos vaikams pateikiama vizualiai, todėl vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis labai svarbus skaitymui, rašymui, skaičiavimui. Stiprus vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis padeda geriau sutelkti dėmesį ir susikaupti. Kai smegenys geba greitai ir tiksliai apdoroti vaizdinę informaciją, vaikai gali geriau susikaupti atlikdami užduotis ir išvengti, kad jų nevargintų aplinkoje esantys vaizdiniai dirgikliai. „Braingym“ treniruočių metu vaizdinės informacijos apdorojimo įgūdis yra efektyviai stiprinamas treniruojant vaiko gebėjimą nustatyti sekų nuoseklumą ar vaizdinių modelių užbaigimą. Treniruočių metu yra naudojamos įvairios dėlionės, reikalaujančios atpažinti raštus, formas ir schemas. Tikslingi programos pratimai treniruoja smegenų gebėjimą efektyviai interpretuoti bei reaguoti į įvairaus pobūdžio vaizdinę informaciją.

Registruokites nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria sunkumų dėl sutrikusios raidos, intelekto ar kitų sutrikimų, registruokitės nemokamai konsultacijai ir mūsų specialistai suteiks jums informaciją, kaip „Braingym“ individualių treniruočių programa gali padėti juos įveikti.
Click
Kraunama...
Vasaros programa su Braingym.