2000+ laimingų klientų

Dėmesys

Tai vienas pagrindinių pažinimo procesų. Dėmesio įgūdis yra tarsi filtras, kuris padeda apdoroti sensorinius duomenis ir informaciją. Yra kelios pagrindinės dėmesio sudedamosios dalys ir aspektai:
Selektyvus dėmesys - tai dėmesio sutelkimas į tam tikrą užduotį, ignoruojant aplinkos dirgiklius. Šis įgūdis leidžia susitelkti į tai, kas esamu momentu yra svarbiausia. Pavyzdžiui, vaikas pamokoje atkreipia dėmesį į mokytoją, nekreipdamas dėmesio į klasėje esantį triukšmą.
Pastovus dėmesys - tai gebėjimas išlaikyti dėmesį atliekant užduotį ilgesnį laiką, nesiblaškant ir nepavargstant. Šis įgūdis būtinas atliekant užduotis, kurioms reikia ilgo susikaupimo, pavyzdžiui, skaitant knygą ar stebint kompiuterio ekraną.
Dalijamas dėmesys - tai gebėjimas vienu metu skirti dėmesį kelioms užduotims. Šis įgūdis yra būtinas atliekant kelias užduotis, pavyzdžiui, klausyti mokytojos ir užsirašyti pateikiamą informaciją.
Koncentruotas dėmesys reiškia susitelkimą į vieną užduotį, atmetant visa kita. Šis įgūdis labai svarbus atliekant užduotis, reikalaujančias gilaus, nedalomo susikaupimo, pavyzdžiui, rašant mokslinį darbą.

Kodėl svarbu lavinti dėmesio įgūdį? Kaip „Braingym“ treniruočių programa padeda stiprinti šį įgūdį?

Dėmesio įgūdis yra reikšmingas visose gyvenimo srityse, kadangi šis įgūdis atlieka esminį vaidmenį kognityvinėje ir elgesio veikloje. Stiprus dėmesio įgūdis leidžia vaikams gebėti nustatyti užduočių prioritetus, išsikelti tikslus ir efektyviai išnaudoti savo laiką. Stiprus dėmesio įgūdis mažina klaidų ir netikslumų tikimybę, o tai reiškia didesnį produktyvumą. Be to, dėmesys yra glaudžiai susijęs su atmintimi, todėl išlavintas dėmesio įgūdis padeda išsaugoti ir prisiminti informaciją bei įgautą patirtį. „Braingym“ treniruočių programa efektyviai stiprina dėmesio įgūdį specialiais žaidimo formos pratimais treniruojant gebėjimą išlaikyti dėmesį, greitai reaguoti ir filtruoti dėmesį blaškančius veiksnius. Užsiėmimų metu vaikai treniruojami gebėti greitai prisitaikyti prie besikeičiančių dirgiklių ir užduočių. Visa tai lavina geresnę dėmesio kontrolę dinamiškoje aplinkoje.

Registruokites nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria sunkumų dėl sutrikusios raidos, intelekto ar kitų sutrikimų, registruokitės nemokamai konsultacijai ir mūsų specialistai suteiks jums informaciją, kaip „Braingym“ individualių treniruočių programa gali padėti juos įveikti.
Click
Kraunama...
Vasaros programa su Braingym.