2000+ laimingų klientų

Informacijos apdorojimo greitis

Šis įgūdis parodo kaip greitai yra suvokiama, analizuojama ir kaip greitai yra priimami sprendimai dažnai per ribotą laiko tarpą. Pagrindiniai informacijos apdorojimo greičio aspektai ir ypatybės:
Informacijos apdorojimo greitis apima greitį, kuriuo suvokiama sensorinė informacija, pvz., vaizdiniai ir garsiniai dirgikliai. Šis įgūdis apima laiką, per kurį yra atpažįstami ir identifikuojami objektai.
Informacijos apdorojimo greičio įgūdis susijęs su tuo, kaip greitai vaikas priima sprendimus apdorojęs informaciją. Šis įgūdis apima teisingų atsakymų, veiksmų ir sprendimų pasirinkimą per ribotą laiką.
Informacijos apdorojimo greitis apima greitį, kuriuo atliekami motoriniai veiksmai reaguojant į stimulą ar užduotį. Šis įgūdis labai svarbus atliekant užduotis, kurioms reikia greitos fizinės reakcijos.
Informacijos apdorojimo greičio įgūdis glaudžiai susijęs su darbinės atminties pajėgumu. Vaikai, kurių darbinės atminties įgūdžiai stipresni, gali greičiau apdoroti informaciją ir ja manipuliuoti.
Informacijos apdorojimo greitis turi įtakos, kaip greitai vaikai skaito ir supranta tekstą. Stipresnis informacijos apdorojimo greičio įgūdis lemia efektyvesnį skaitymą ir geresnį teksto supratimą.

Kodėl svarbu lavinti informacijos apdorojimo greičio įgūdį? Kaip „Braingym“ treniruočių programa padeda stiprinti šį įgūdį?

Informacijos apdorojimo greičio įgūdis svarbus vaikų akademiniams rezultatams bei kasdienių užduočių atlikimui. Vaikams, kurių informacijos apdorojimo greičio įgūdis yra nusilpęs, gali kilti sunkumų sprendžiant testus numatytam laikui, dirbant greitu tempu arba atliekant užduotis, reikalaujančias greito sprendimų priėmimo. Sustiprinus informacijos apdorojimo greičio įgūdį didėja mokymosi bei darbo produktyvumas, efektyviau sprendžiamos problemos. „Braingym“ treniruočių metu vaikai turi greitai reaguoti į vaizdinius, garsinius dirgiklius ir atpažinti bei kategorizuoti objektus ar simbolius. Specialūs pratimai apima dviejų ar daugiau užduočių atlikimą vienu metu, o tai veiksmingai stiprina informacijos apdorojimo greičio įgūdį, kadangi reikalauja, jog vaikai paskirstytų savo dėmesį ir greitai apdorotų informaciją.

Registruokites nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria sunkumų dėl sutrikusios raidos, intelekto ar kitų sutrikimų, registruokitės nemokamai konsultacijai ir mūsų specialistai suteiks jums informaciją, kaip „Braingym“ individualių treniruočių programa gali padėti juos įveikti.
Click
Kraunama...
Vasaros programa su Braingym.