Vasaros programa su Braingym.
2000+ laimingų klientų

Geriausia investicija į vaiko ateitį yra tinkamas kognityvinių gebėjimų lavinimas, užtikrinantis ilgalaikius rezultatus

Stiprūs kognityviniai įgūdžiai padeda pasiekti gerų akademinių rezultatų.
Programos metu vaikas įgyja gebėjimų greitai, lengvai ir savarankiškai mokytis, priimti bei apdoroti informaciją, todėl kognityvinių įgūdžių lavinimas padeda vaikams tinkamai pasiruošti mokyklai.
Sustiprinus kognityvinius įgūdžius, vaikui kyla mažiau sunkumų mokykloje ir kitose srityse, atsiranda didesnis pasitikėjimas savimi.

Kaip atpažinti nusilpusius kognityvinius įgūdžius?

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Atsiliepimai apie mus

Mūsų klientų nuomonės ir atsiliepimai apie „Braingym“
Laiko patikrintas metodas, profesionalų patirtis ir nuostabi komanda, kuri man padėjo visiškai kitom akim suvokt savo gebėjimus, stiprybes ir tas vietas, su kuriomis reikia dirbti (ir kaip reikia dirbti). Komanda skiria išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir smagu matyti, kokie užsidegę ir laimingi vaikai dirba su treneriais. Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos ieškantiems sprendimų, kaip tobulinti savo įgūdžius ir įveikti mokymosi/darbinės veiklos sunkumus.
Rosita Jurevičienė
September 10, 2023
Nusprendžiau atlikti vaikui Gibson testą prieš pirmąją klasę, kadangi nerimavau ir turėjom šiokių tokių nuogąstavimų. Vaiko kalba ir suvokimas atsiliko nuo bendraamžių. Konsultacijos metu gavom atsakymus į visus nuogąstavimus ir labai daug naudingos informacijos apie savo vaiką - kaip jis mąsto, kaip dirba jo smegenys, be to, žinom su kokiais sunkumais galim susidurti mokykloje ir kokie sprendimai būtų galimi. Testas parodė kurios vaiko stipriosios ir silpnosios pusės, sužinojom kurias sritis reikėtų tobulinti. Dėkoju Justinai už konsultaciją ir tikrai rekomenduoju kitiems tėvams padaryti vaikams šį testą.
Rusnė Zorkutė
January 10, 2024
Kreipiausi į “Braingym” dėl devynerių metų sūnaus dėmesio nekoncentravimo. Pradžioje atlikome testą ir buvau labai nustebinta įstaigos pedagogų, kai testo rezultatai “nupiešė man mano vaiką kaip ant delno”. Tuomet indivudualiai pagal blogiausius testo kriterijus buvo pritaikyta mokymosi programa. Pabrėšiu - kursas buvo tikrai intensyvus. Tačiau pabaigus 72 val. - 3 kartai po 1,5 val. - kursą gavome stebinančius rezultatus. Vaiko dėmesio koncentracija tikrai padidėjo, jis tapo gerokai imlesnis mokslams mokykloje. O tam, kad įsitikinčiau testo rezultatais, papildomai pasikalbėjau po kurso baigimo ir su vaiko mokyklos mokytoja, kuri tik patvirtino “Braingym” veiksmingumą. Pavasarį darome pertrauką ir ilsimės po intensyvių kursų. Tačiau rudenį būtinai sugrįšime tobulintis toliau. Ačiū “Braingym” komandai! :)
Vaida Andriulevičienė
February 15, 2024

Slapukų Politika

Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti jūsų galimybę naršyti patogiau, skaitykite daugiau privatumo politika

Click
Kraunama...